Za Vox Poland Hiszpania odrzuca priorytet europejskiego wymiaru sprawiedliwości

Santiago Abascal na imprezie Vox w Madrycie w najbliższą niedzielę.Andrea Gomez

Vox Jeden z fundamentów Unii Europejskiej odrzuca prerogatywy sądów europejskich w sądach krajowych i proponuje „przywrócenie suwerenności sądowej” nad prawem krajowym w sprawach dotyczących Hiszpanii i interesu publicznego. Interesy państwa. „Wygląda na to, że w hiszpańską agendę w tę niedzielę lider partii Santiago Abascal wygłosił ogromny wiec, który zakończył dwa dni obchodów na madryckich terenach wystawowych. Viva21.

Abbaskal przyłącza się do zainicjowanego przez Polskę porządku wymierzonego w UE, co wywołało tendencję do konfliktu z instytucjami społecznymi i stworzyło bezprecedensowy kryzys. Brexit. Jaroslav Kaczyński, lider radykalnej Konserwatywnej Partii Prawa i Sprawiedliwości Był jednym z zagranicznych liderów, którzy za pośrednictwem wideokonferencji wzięli udział w zlocie Vox. Kaczyński nie odnosił się do swojego konfliktu z Brukselą, ale odrzucał europejski „utopizm” i popierał unię opartą na współpracy suwerennych państw.

Tak zwana agenda hiszpańska to Alternatywne i Zrównoważone Cele Rozwoju Vox (SDGs) dla Agendy 2030. 2018.

Ten dokument łączy Vox z negacjonistami globalnego ocieplenia. Choć przedstawia się jako obrońca środowiska, nie nadaje się do badań naukowych, nazywając je „religią klimatyczną”, odrzucając „zasady mające na celu zmniejszenie emisji CO₂” i proponując łączenie i ponowne zalesianie jako alternatywę dla wszystkich basenów hydrograficznych. Informuje również, że „wszystkie regulacje klimatyczne narzucane przez światowe elity poważnie wpływają na interesy i dobrobyt Hiszpanów”. Oznacza to, że wyszukuje pochłaniacze CO₂ bez ograniczania emisji.

Jednak przemówienie Abbaskela nie skupiało się na przedstawieniu swojego show, ale na zaatakowaniu Pablo Casado, którego określił jako „jinx”. Za egzekucję byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy I Rezygnacja prezydenta Austrii Sebastiana Kurz Po interwencji w Konferencja PP. Abbaskal przewidział, że Casado „nie odwoła niczego ani nie osiągnie żadnego rządu”, ponieważ Hiszpanie nie mogą kłamać i ostrzegł, że nie może lekceważyć poparcia Vokesa. „Nadal jest nam winien głos” – dodał.

Partia Vox zakończyła się niepowodzeniem w realizacji tego, co ogłoszono jako jeden z głównych posiłków: spalenie skazy, która naznaczyła agendę 2030, z feministką, działaczką na rzecz ochrony środowiska i lewicowym prezydentem. Rada Miasta Madrytu nie zezwoliła na jego spalenie.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *