Zabij z kuszy ekonomia Diablo 4 godziny. Sprzedane za 10 zer iw burzliwej zamieci ktoś się w tym czasie pocił – Diablo IV

Zabij z kuszy ekonomia Diablo 4 godziny.  Sprzedane za 10 zer iw burzliwej zamieci ktoś się w tym czasie pocił – Diablo IV

Od 14 do 16 sierpnia gra zamknęła handel między dwoma graczami po exploicie i sprzedaży

Ekonomia gier online z losowymi nagrodami, czy to MMO, czy RPG z potężnymi mechanizmami handlowymi, może się zawalić w ciągu kilku sekund. World of Warcraft Classic miał z tym problemy i Nie oszczędzono też Nowego Świata po jego wydaniu. W tym tygodniu była burza śnieżna Zawieszenie handlu W diablo iv bo ktoś Sprzedany A Kusza za 30 000 milionów ze złotaszaleństwo, które całkowicie zniszczyło ekonomię gry i sprawiło, że zespół USA oblał się zimnym potem.

Chociaż handel między graczami został reaktywowany od wczorajszego popołudnia, jeśli masz skargę na brak możliwości dostępu do niego od 14-go, wiedz, że wina leży po stronie gracza. Problem zaczął się od Wykorzystać przez które dostali się użytkownicy Podwójne złoto w grze. Jednak słomką, która złamała grzbiet wielbłąda, była kusza z „symbolem cięcia”, którym najwyraźniej był 1% poniżej od niego maksymalna pojemnośćwięc mówimy o prawie idealnej broni z rozciągnięciem Moc 799 żywiołów.

Tak pożądana rzecz od niedawna jest oferowana na sprzedaż za wygórowaną cenę 150 milionów sztuk złota. Aukcja, o której mowa, dotarła w ciągu zaledwie kilku minut Ogromna liczba 4500 milionów sztuk złota. Podczas gdy limit złota w Diablo 4 wynosi 10 miliardów, potencjalni nabywcy byli częścią grupy, więc wielu z nich mogło przynosić gotówkę jak muły.

the najwyższy charakter 30 000 milionów złotych Osiągnięto to szybko, co pokazało, że ekonomia gry od samego początku całkowicie się załamała. towarzysze MeinMMO Twierdzili, że „jeśli maksymalna podaż nie zależy od ilości dostępnych pieniędzy, ale od liczby osób, które można przyciągnąć takimi kwotami, to prawdopodobnie w grze jest coś podejrzanego”.

Tak czy inaczej, wyzysk Wydaje się, że został rozwiązany Jak już wspomnieliśmy, gospodarka i handel między graczami zostały przywrócone. Jednak był to trudny moment, który trwał sparaliżowany przez 48 godzin Ekonomia RPG.

w Grach 3D | Dobre wieści na temat sagi Diablo, Blizzard potwierdza, że ​​na Diablo 5 nie będziemy musieli czekać dłużej niż 10 lat

w Grach 3D | Blizzard kończy krytykę Diablo 4 i otrzymuje szerokie brawa dzięki ulepszeniom najnowszej aktualizacji

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *