Zaćmienie może być największym wydarzeniem przyciągającym ludzi do hrabstwa Piute w historii hrabstwa

Zaćmienie może być największym wydarzeniem przyciągającym ludzi do hrabstwa Piute w historii hrabstwa

Marysvale w stanie Utah — Kiedy prowadzisz małą firmę, robisz wszystko, żeby działała, nawet jeśli oznacza to mycie naczyń.

Robert Thompson powiedział: „Każda praca, którą należy wykonać, jest pracą do wykonania”.

On i jego żona kupili Crystal Ośrodek Big Rock Candy Mountain Tylko w zeszłym roku blisko Marysvale.

Robert i Crystal Thompson myją naczynia w kuchni ośrodka. (Mark Wetzel/KSL-TV)

To miejsce, które odwiedzali już wcześniej, więc gdy zauważyli, że jest na sprzedaż, postanowili spróbować.

„Od lat pracowałem w korporacyjnej Ameryce i byłem już tym zmęczony” – powiedział Robert Thompson.

Wiedzieli, że zakup ośrodka wiąże się z ryzykiem, ale czuli też, że ciężką pracą mogą przyciągnąć ludzi.

„Szczerze mówiąc, to naprawdę magiczne miejsce. Mamy więc nadzieję na tym oprzeć” – powiedziała Crystal Thompson.

Znak Big Rock Candy Mountain Resort

Marysville w stanie Utah w hrabstwie Butte będzie gospodarzem prawdopodobnie największego wydarzenia w swojej historii z zaćmieniem obrączkowym w sobotę 14 października 2023 r. (Mark Wetzel/KSL TV)

Kupili ośrodek w hrabstwie Sevier, powyżej granicy hrabstwa Butte, w samą porę. Ponieważ nie ma nic, co przyciągałoby ludzi do czegoś, czego nie widzisz na co dzień. Albo w tym przypadku co dekadę.

„Mamy już rezerwacje od końca kwietnia. Udostępniamy kilka miejsc dla ludzi, którzy mogą rozbić namiot i zabrać ze sobą samochód kempingowy, aby każdy miał więcej miejsca” – powiedział Robert Thompson.

Marysvale to jedna z kilku społeczności w stanie Utah, które leżą pośrodku ścieżki nadchodzącego dużego zaćmienia obrączkowego, które nastąpi rankiem w sobotę 14 października. Może to być największe wydarzenie przyciągające ludzi do hrabstwa Butte w historii hrabstwa.

przeczytaj znak Witamy w Marysvale

Marysville w stanie Utah w hrabstwie Butte będzie gospodarzem prawdopodobnie największego wydarzenia w swojej historii z zaćmieniem obrączkowym w sobotę 14 października 2023 r. (Mark Wetzel/KSL TV)

„Myślę, że wszyscy są trochę zdenerwowani, prawda? Po prostu nie wiemy, co się stanie. Widzieliśmy, co wydarzyło się w Idaho kilka lat temu i mieliśmy nadzieję tego uniknąć, ale nie dowiemy się tego, dopóki to się nie stanie” – powiedział Darren Bushman, komisarz hrabstwa Butte. Firmy przygotowują się i myślimy, że my będziemy przygotowywać się na tłumy”.

z Wydarzenia, muzyka, jedzenie i przenośne toaletyBuszmen czuje, że hrabstwo i firmy wykonały świetną robotę, przygotowując się.

Bushman wierzy również, że zaćmienie słońca jest dla ludzi doskonałą okazją do odkrycia obszaru, który może nie przyciągać tyle uwagi turystów, na ile zasługuje.

„Szczerze mówiąc, mamy najpiękniejszą scenerię w stanie” – powiedział Bushman. „Postrzegamy to jako okazję do zapoznania ludzi z Beauty County i mamy nadzieję, że dokonają rezerwacji na przyszły rok”.

Właśnie taką nadzieję ma Thompson.

Pracownik malujący znak w ramach przygotowań do zaćmienia słońca.  (Telewizja KSL, Mark Wetzel)

Pracownik malujący znak w ramach przygotowań do zaćmienia słońca. (Mark Wetzel/KSL-TV)

„Najważniejszą rzeczą, jaką zrobiliśmy, gdy go kupiliśmy, było podniesienie świadomości, że tu jesteśmy i co musimy tutaj zrobić” – powiedziała Crystal. „W prezentację naszej oferty zaangażowało się także wiele innych firm w hrabstwie”.

Kto by pomyślał, że duży cień może sprawić, że oni i okolica znajdą się w jeszcze większym świetle?

„Słyszymy bez przerwy, że Departament Szeryfa spodziewa się, że w ten obszar przybędzie ponad 30 000 osób” – powiedział Robert. „To dużo, biorąc pod uwagę, że w promieniu 80 km od Big Rock Candy Mountain mieszka około 30 000 ludzi”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *