Żadnych masek w pracy? Propozycja Kalifornii mówi, że pracownicy nie muszą tego robić, jeśli wszyscy zostaną zaszczepieni

Żadnych masek w pracy?  Propozycja Kalifornii mówi, że pracownicy nie muszą tego robić, jeśli wszyscy zostaną zaszczepieni

Jeśli wszyscy w Twoim miejscu pracy zostaną zaszczepieni, nie musisz nosić zakrycia twarzy i możesz pominąć dystans społeczny po 31 lipca, zgodnie ze zmienionymi wytycznymi stanowymi, które zostaną poddane głosowaniu w czwartek.

Oto kilka wskazówek, ponieważ kalifornijskie organy regulacyjne dotyczące bezpieczeństwa w miejscu pracy zaktualizowały zasady dotyczące tego, co firmy powinny robić, aby chronić pracowników przed wirusem Corona w pracy.

Plik Projekt gramatyki, Wydany w piątek, po Kalifornijskim Departamencie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – lub Cal / OSHA – Rada ds. Standardów wydała pod koniec ubiegłego roku radykalne zmiany dotyczące ukrywania się, dystansowania społecznego, testowania i powiadamiania o potencjalnie narażonych pracownikach w pracy i ich sprowadzania, zgodnie z Zasadami Ochrony Pracowników Opiekuńczych Zdrowie to choroba przenoszona drogą powietrzną.

„Jeśli każdy zostanie zaszczepiony, będzie to bardziej normalne” w większości miejsc pracy – powiedziała Elena Hillman, starszy doradca w Cozen O’Connor w San Francisco.

Wraz z Michaelem Ballardem-Millerem, szefem Działu Biznesu i Zatrudnienia Zachodniego Wybrzeża w Cozen O’Connor, powiedzieli, że język propozycji jest mylący, co oznacza, że ​​wielu pracodawców może potrzebować pomocy, aby zapewnić przestrzeganie zasad.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *