Zagraniczni kibice nie będą potrzebować wizy, aby wjechać do Rosji – International Football

MOSKWA, 20 maja (EFE): Zagraniczni kibice nie będą potrzebować wizy, aby wjechać do Rosji, która będzie gospodarzem sześciu meczów pierwszego etapu i jednego z ćwierćfinałów mistrzostw Europy, jak wyjaśnił dziś lokalny komitet organizacyjny.

To wystarczyłoby z paszportem kibica lub identyfikatorem kibica, tym samym mechanizmem, z którego Rosja korzystała już podczas mistrzostw świata w 2018 roku.

Z biletem w ręku kibic, niezależnie od tego, czy jest członkiem jednej z drużyn grających w Sankt Petersburgu, może ubiegać się o ten paszport online.

Kolejnym wymogiem dla hobbystów w podróży do Rosji jest przedstawienie negatywnego testu PCR, który został niedawno wykonany na lotnisku.

Jeśli chodzi o pracowników, dziennikarzy i wolontariuszy UEFA, będą mogli ubiegać się o wizę w uproszczony sposób.

Prezydent Rosji Władimir Putin nakazał w poniedziałek wzmocnić bezpieczeństwo w Petersburgu od 2 czerwca do 12 lipca.

Była stolica carska będzie gospodarzem sześciu meczów, trzech z grupy B (Belgia, Rosja, Dania i Finlandia) i trzech z grupy E (Hiszpania, Szwecja, Polska i Słowacja).

Stadion w Sankt Petersburgu, który został otwarty na Mistrzostwa Świata 2018, będzie gospodarzem meczu Rosja-Belgia 12 czerwca; 16 czerwca, Rosja i Finlandia; A na st, Finlandia-Belgia.

Ponadto będzie gospodarzem trzech meczów grupy E, początkowo zaplanowanych w Dublinie: w Polsce i na Słowacji, 14 czerwca; Szwecja i Słowacja 18, Szwecja i Polska 23.

2 lipca na stadionie nad Zatoką Fińską odbędzie się jeden z ćwierćfinałów mistrzostw Europy, który odbędzie się w dwunastu miastach.

Komitet Organizacyjny Mistrzostw Europy w Sankt Petersburgu ogłosił, że Gazprom Arena będzie w stanie pokryć 50 procent swoich miejsc, czyli 68 000 miejsc.

Ten stadion był gospodarzem półfinału Mistrzostw Świata dwa lata temu i będzie gospodarzem finału Ligi Mistrzów UEFA w 2022 roku.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *