Załoga British Airways została umieszczona w izolacji z powodu obaw przed małpią ospą

Cała załoga British Airways została umieszczona w izolacji w Singapurze po tym, jak jeden z nich zaraził się małpią ospą

Załoga British Airways została umieszczona w odosobnieniu z powodu obaw przed małpią ospą po pozytywnym wyniku testu na infekcję w Singapurze.

  • Dwóch pilotów, dziewięć stewardes i stewardessa przeszło kwarantannę
  • „Jeden z nich to zrozumiał”, powiedział informator British Airways, „więc zatrzymali całą załogę”.
  • Pozytywny test przyszedł, gdy byli w drodze powrotnej z Sydney do Wielkiej Brytanii

Cała załoga British Airways została umieszczona w izolacji w Singapurze po tym, jak jeden z nich zaraził się małpią ospą.

Rozumie się, że piloci oraz dziewięć stewardes i stewardes zostali poddani kwarantannie przez 21 dni.

Urzędnicy ds. zdrowia odkryli infekcję u jednej stewardesy, gdy personel był testowany po wylądowaniu w niedzielę wieczorem.

Jeden z informatorów British Airways powiedział: „Jeden z nich to dostał, więc zatrzymali całą załogę. Teraz muszą spędzić 21 dni w kwarantannie.

„Wszystkim powiedziano, żeby o tym nie rozmawiali – ale to wszystko, o czym mówią”.

Cała załoga British Airways została umieszczona w izolacji w Singapurze po tym, jak jeden z nich zaraził się małpią ospą

Lot odbywał się na głównej trasie British Airways z Londynu do Sydney, która przechodzi przez Singapur.

Uważa się, że załoga zakończyła lot wychodzący i 24-godzinny postój w australijskim mieście.

Podobno pozytywny wynik testu pojawił się, gdy byli w drodze powrotnej do Wielkiej Brytanii.

Rzecznik British Airways powiedział: „Ściśle współpracujemy z władzami służby zdrowia w Singapurze i zaoferowaliśmy pomoc w zakresie wszelkich potrzebnych informacji”.

Dzieje się tak, gdy brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia poinformowała, że ​​tysiące mężczyzn zagrożonych ospą małpią powinno otrzymać szczepionkę.

Brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia poinformowała, że ​​tysiącom mężczyzn zagrożonych ospą małp należy zaoferować szczepionkę (ilustracja)

Brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia poinformowała, że ​​tysiącom mężczyzn zagrożonych ospą małp należy zaoferować szczepionkę (ilustracja)

Chociaż każdy może zarazić się wirusem, dane pokazują wyższy poziom transmisji w sieciach seksualnych gejów i biseksualnych mężczyzn.

Ministrowie powiedzieli zeszłej nocy, że przepisy, które zmuszają linie lotnicze do latania określoną liczbą samolotów lub ryzykują utratę cennych miejsc lądowania, zostaną zniesione, aby uniknąć lata chaosu podróżniczego.

Nowe przepisy zostały wczoraj przedstawione w Parlamencie, aby pomóc liniom lotniczym uniknąć odwołań w ostatniej chwili.

Umożliwią jednorazowe „ułaskawienie” w miejscach lądowania, co oznacza, że ​​linie lotnicze mogą wycofać loty ze swoich rozkładów bez ryzyka ich utraty na dłuższą metę.

Reklamy

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.