Zamów grę FIFA 23 w przedsprzedaży w GAME, a otrzymasz ekskluzywną metalową skrzynię i darmową zawartość dodatkową

Dostarczone przez GAME Hiszpania.

Topowy król piłki nożnej powraca w tym roku z ulepszoną rozgrywką, oszałamiającą grafiką i mnóstwem nowych funkcji, które pokochasz, FIFA 23 Silniejszy niż kiedykolwiek dzięki nowej wersji! Tęsknisz za tym? Oprócz Tylko po zarezerwowaniu Gra Będziesz mógł zabrać te wspaniałe prezenty.

metalowe pudło FIFA 23ekskluzywna gra:

  • Nie przegap tego niesamowitego metalowego pudełka z grami (oprócz PC i Nintendo Switch), które możesz zdobyć wyłącznie w GAME i ma design, który pokochasz, limitowane egzemplarze!
Zarezerwuj grę FIFA 23 w GRZE z ekskluzywną skrzynią i dodatkową zawartością prezentu.

DLC Z DODATKOWĄ ZAWARTOŚCIĄ W GRZE:

  • Zawiera następującą zawartość FIFA ULTIMATE TEAM: Przedmiot dla gracza drużyny z pierwszego tygodnia, przedmiot wypożyczenia Kylian Mbapp na 5 meczów FUT, przedmiot dla gracza na wypożyczeniu i lokalny talent w trybie kariery (niedostępne na Nintendo Switch).
Zarezerwuj grę FIFA 23 w GRZE z ekskluzywną skrzynią i dodatkową zawartością prezentu.

Więc teraz wiesz! Zamów grę FIFA 23 w przedsprzedaży już od Gra wziąć ciebie EKSKLUZYWNE I NIESAMOWITE METALOWE PUDEŁKO NA GRĘ, PLUS DLC Pełne dodatkowej zawartości gry, w sprzedaży już 30 września!

Przeżyj pełne doświadczenie piłki nożnej

EA SPORTS FIFA 23 Zbliża nas do akcji i realizmu dzięki HyperMotion 2, z dwukrotnie większą ilością przechwytywania ruchu w świecie rzeczywistym i bardziej autentyczną animacją niż kiedykolwiek wcześniej w każdej grze. Zakwestionuj najważniejsze ligi piłkarskie, takie jak Mistrzostwa Świata FIFA Mężczyzn i Kobiet oni przybędą FIFA 23 W sezonie gra po raz pierwszy w historii z żeńskimi zespołami klubowymi. Ciesz się animacjami i funkcjami platformy, które ułatwią grę przeciwko rówieśnikom.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.