Zaoszczędź 300 euro, kupując obecnie najlepszy komputer do gier

Chociaż jego imię może sprawić, że pomyślimy inaczej, nie musisz być gracz cieszyć się Takie komputery stacjonarne. Co więcej: jeśli regularnie pracujesz z komputerem i występujesz Zbyt ciężkie zadaniaTen komputer jest prawdopodobnie najlepszą alternatywą. Ponieważ został zaprojektowany tak, aby móc wydajnie pracować w każdej sytuacji.

W przypadku komputerów PCComZaskakujące jest to, że są w pełni przygotowani na to, by być najsilniejszymi na rynku. Od PcComponentes, którzy poświęcili swój czas i wiedzę, aby wymyślić, jak zaprojektować idealne komputery do gier, i zadziałali! one elementy Są najlepsi, a ich ceny bardzo konkurencyjny.

Czy PCCom PC jest tego wart?

Czy faktem jest, że Marka Stosunkowo nowy? W porządku, nie martw się! Jest ona poparta doświadczeniem PcComponentes, firmy od lat oddanej światu technologii. Ponadto wszystkie elementy będą przysługa Kiedy zaczniemy go wymieniać.

Przejdźmy kawałek po kawałku z tym komputerem. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że masz plik estetyka gier Bardzo zauważalne, dzięki czemu każde biuro czy sypialnia wyglądają znacznie lepiej. The Światła Ona jest zawsze kluczem! Poza tym sama wieża M: TakMAG Forge 100M z czarnego szkła hartowanego.

Jeśli chodzi o Uzdrowiciel, to niepowstrzymany AMD Ryzen 5 5600X taktowany zegarem 3,7 GHz, który nie będzie ci się oprzeć. Do tego trzeba dodać, że ma siłę 16 GB pamięci RAM. A wykres sprawi, że zaniemówisz! Bo o tym rozmawiamy AMD Radeon RX 6700 10 GB pamięci GDDR6. Płynność, którą zauważysz podczas gry, będzie dla Ciebie zupełnie nowa.

Absolutnie imponujący komputer do gier

Są inne szczegóły, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem zakupu, na przykład, czy masz płytę główną Gygabyte B550M DS3H, czy miłośnik Jest jednym z najbardziej kompletnych na rynku. To model Cooler Master MasterL Liquid ML240L, który zapewni, że Twój komputer nigdy się nie przegrzeje.

Kurs przedmiotowy Połączenie Porty nigdy nie będą problemem. Ma między innymi cztery porty USB 2.0, cztery porty Type-A, port Ethernet, port myszy, HDMI i wyjście słuchawkowe.

Nie ma czasu do stracenia, jeśli chcesz kupić ten komputer do gier od PcCom, ponieważ jest to plik Specjalna oferta tygodnia. W tej chwili obowiązuje 22% zniżki, co sprawia, że ​​płacisz tylko 1149 euro zamiast zwykłych 1500 euro, które kosztuje. I będziesz miał go w swoim domu w poniedziałek!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.