Zaoszczędź prawie 300 euro na najpotężniejszym tablecie Apple

Pomimo faktu, że jest wielu producentów opracowujących i sprzedających tablety z systemem operacyjnym Android, iPad firmy Apple jest nadal ulubionym miejscem konsumentów na całym świecie ze względu na szeroki zakres aplikacji dostosowanych do jego dużego ekranu. Model iPad Pro 11 cali (2020) Wi-Fi o większej pojemności jest dostępne w sprzedaży na Amazon pod adresem 1,429 euro 1.14018 euroJedna z najniższych cen.

Kup 11-calowego iPada Pro (2020) w najlepszej cenie

Przy zalecanej cenie detalicznej 1429 euro za wersję 1 TB Wi-Fi pamięci wewnętrznej, iPad Pro (2020) z 11-calowym ekranem jest mocno przeceniony w Amazon dzięki tej ofercie, która pozostawia go w najniższej cenie na platformie dla 1,429 euro 1140,18 euro, czyli Z rabatem około 300 euro.


Nowy Apple iPad Pro (11-calowy Wi-Fi, 1 TB) - srebrny (2.generacji)

Nowy Apple iPad Pro (11-calowy Wi-Fi 1 TB) – srebrny (2.generacji)

Został ogłoszony i wydany w marcu 2020 roku, a iPad Pro najnowszej generacji nadal składa się z dwóch modeli, drugi w tej ofercie to ten, który zawiera 11-calowy ekran IPS LCD ProMotion Dzięki rozdzielczości 1668 x 2388 pikseli, technologii True Tone i wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, jest wykonany głównie z aluminium, ze szklanym frontem.

Łączy się Apple A12Z Bionic Con, Ośmiordzeniowy układ w połączeniu z 6 GB pamięci RAM umożliwia łatwe przenoszenie z iPadOS 14, wariantem iOS z funkcjami dostępnymi wyłącznie w tablecie Cupertino. Dzięki swojej mocy jest w stanie bez problemu uruchomić dowolną kompatybilną aplikację i grę wideo dostępną w App Store.

Jedną z najważniejszych nowości jest Podwójny tylny aparat 12 + 10 MP ze skanerem LiDAR, Zaprojektowany z myślą o misjach w rzeczywistości rozszerzonej. Z przodu znajduje się 7-megapikselowy aparat TrueDepth, który integruje system bezpieczeństwa oparty na Face ID, ponieważ nie ma faktycznego przycisku startu.

Obsługuje Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.0. Akumulator jest ładowany przez USB-C, który można również wykorzystać do podłączenia urządzeń zewnętrznych. pozbyć się Cztery głośniki zapewniają doskonałą jakość dźwięku, Zgodność z Apple Pencil drugiej generacji i Magic Keyboard z gładzikiem.

Więcej ofert?

Z Amazon Prime Będziesz cieszyć się szybszymi dostawami za 36 € rocznie, z Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna. Możesz uzyskać dostęp do oryginalnych seriali, filmów i filmów dokumentalnych Amazon Prime Video za pomocą 1-miesięczny bezpłatny okres próbny. Masz 60 dni za darmo Kindle UnlimitedDostęp do miliona tytułów można uzyskać za pomocą czytnika Kindle lub aplikacji Kindle na iPhone’a lub iPada. Możesz spróbować za darmo Dzięki temu przez dwa miesiące zaoszczędziliśmy 19,98 €. jednak Amazon Music UnlimitedMiliony piosenek za darmo w trakcie 90 dni.

W Applesfera Selección publikujemy najlepsze oferty kompatybilnych produktów i akcesoriów Apple. Ceny i dostępność mogą się różnić po publikacji.

W naszych profilach możesz być zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata Apple i ofertami Applesfera Selección. Świergot s Serwis społecznościowy Facebook.

Uwaga: niektóre z zamieszczonych tutaj linków pochodzą od podmiotów stowarzyszonych. Mimo to żaden z wymienionych artykułów nie był sugerowany ani przez marki, ani przez sklepy, gdyż ich prezentacja była wyjątkową decyzją zespołu redaktorów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *