Zaplanuj i gdzie obejrzeć mecz Meksyk vs Nigeria na żywo

Ustawienie zmierza do Katar 2022 dla Gerardo Martino A jego menedżerowie zaczną od Meksyk vs Nigeria. Drużyna Azteków, zapraszająca 38 piłkarzy przed Synodem Afrykańskim.

Oglądaj transmisję na żywo z Meksyku i Nigerii

The Reprezentacja Meksyku Rozpocznie swoją podróż w kierunku mundialu, w którym wystąpi po raz pierwszy PolskaNie tylko dąż do ostatecznego składu, ale także do najlepszych bitów, aby w końcu dotrzeć do piątego meczu.

Może Cię zainteresować:
Meksykańscy gracze, którzy zdobyli najwięcej minut w erze Martino

Meksyk będzie szukał europejskiego konkurenta w ramach przygotowań do organizacji Kataru 2022

Możliwy skład Meksyku przeciwko Nigerii

z tego powodu Aztec Sport Możesz wiedzieć, założę się Gerardo Martino w Meksyk vs Nigeria Doświadczenie będzie mieszane z młodością. Więc William Ochoa Wybrany będzie w Strzelcu, a następnie Jorge Sanchez, Cesar Montes, Johan Vazquez s Gerardo Arteaga w obronie.

Edsona Alvareza, Eric Gutierrez s Robert Alvarado Będą mistrzami pomocy, a w ataku pójdą Korona JezusaA Alexis Vega s Raul JimenezZapamietaj toChucky Lozano Nieobecny z powodu operacji barku, którą przeszedł.

O której godzinie Meksyk gra z Nigerią?

mecz między Meksyk s Nigeria Rozpocznie się o 19:08 CST. Poza tym, o czym wspomniano, wyrównanie „Mój ojciecMartino Pozostaje tajemnicą, ponieważ niektórzy gracze nie przybyli w tym samym czasie i mają mniej dni roboczych.

Tak jest w przypadku Hector Herrera, którego można całkowicie wykluczyć ze spotkania, ponieważ został poinformowany praktycznie dzień przed spotkaniem. Będziemy musieli poczekać, jeśli 2 czerwca przyspieszy w meczu z Urugwajem.

Gdzie oglądać na żywo mecz Meksyk-Nigeria?

Najlepsze dźwięki na świecie pojawią się na Twoich ekranach w meczu Meksyk vs Nigeria. Mecz, który ma przyjazny charakter, można obejrzeć na Azteca 7, a także na stronie internetowej i aplikacji Azteca Deportes. Droga do Kataru 2022 rozpocznie się od Twoich ulubieńców.

Może Cię zainteresować:
Poznaj ośmiu starterów z Nigerii, którzy zmierzą się z Meksykiem

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.