Zapomnij o tęczy, wszystko tutaj jest czarno-białe

W każdą weekendową noc Piękne menu To jest impreza. Ten bar w centrum Krakowa uważany jest za jedno z najbardziej klimatycznych miejsc LGBT Bardzo popularny w mieście, w swoim kolorowym pasku W tęczy Wszyscy klienci są zgodni. Muzyka i światła wypełniają powietrze radością, problemy wydają się być na wyciągnięcie ręki, a film pomaga zilustrować słynne przysłowie „Twórz miłość, a nie wojnę”. Jednak dla wielu tutaj ten kolorowy obiekt jest głównym polem bitwy szalejącej wojny kulturowej w Europie.

Tak jest napisane Maggie, Młody Polak, który przychodzi do tego baru w każdy weekend, “Potknięcie się” Około 25 kilometrów od jego rodzinnego miasta Kraków. Magij pracuje cały tydzień na farmie swoich rodziców i stara się, aby jego homoseksualizm nie został zauważony przez rodzinę i sąsiadów – „przez wiele lat Nawet dla mnie, Ponieważ byłem zdezorientowany i wątpiłem w swoje uczucia. „- Ale kiedy nadchodzi piątkowy wieczór i jego rodzina ogląda wiadomości o 9:30„ jak zombie ”, jedzie do miasta, aby spotkać się z przyjaciółmi i Z nim.

„Jeśli się rozejrzysz”, gestykuluje tutaj Wiele innych Z życiem takim jak moje. „Odnosi się do ludzi Podanie Kto tak jak on powinien go nosić wear Podwójne życie Ukrywają strach lub wstyd, swoją prawdziwą tożsamość.

„W moim przypadku problem jest mój Rodzina. Od jakiegoś czasu przyjeżdżałem do Crago i próbowałem się dowiedzieć Turyści zagraniczni. Czasem zainteresowanie było obustronne, coś mieliśmy, ale były to związki bez przyszłości, a w końcu czułam się jakbym żyła w tajemniczym świecie, Brudny, Jest w niebezpieczeństwie. „Teraz Maggie znalazła stabilizację z facetem – którego imienia nie ujawni – który, jak obiecuje, Oczy są otwarte. „Ma świetną pracę i pracuje w firmie poszukującej Stronie internetowej. Ale znalazłem go, „żartuje”. Nie czuje się zakłopotany w swojej pracy i mówi, że koledzy doceniają go jako osobę i nie ingerują w jego życie osobiste. To sprawia, że ​​jestem zazdrosny. Próbuje mnie wydostać Gabinet, Ale nie wiem, myślę, że zawsze zerwę z rodziną, jeśli to zrobię. Nie jestem gotowy “.

– Jestem zazdrosny. Próbuje mnie stamtąd wydostać, ale nie wiem. Jeśli to zrobi, to myślę, że na zawsze zerwie z moją rodziną.

Podczas gdy społeczność LGBT żyje na skraju własnego kraju, Polska stała się międzynarodowym rozwiązaniem jej polityki homoseksualnej. Komisja Europejska Warszawa podjęła już kroki prawne w związku z zaniechaniem działań przeciwko zaproszonym . „Strefy wolne od LGBT”. Miasta takie jak Krośnik przyjmowały rezolucje przeciwko „homoseksualizmowi”, a nawet rozwieszały na terenie gminy plakaty z tym frazesem.

Fot. PS, Andrzej Duda, obecny prezydent Polski i kandydat partii rządzącej na wiecu.  (EFE)

Słowa z efektami

Korupcja, która wybuchła, miała niezamierzone konsekwencje. Minister w zeszłym roku Norwegia Obcy, Eene Erickson, ogłosił, że jego rząd przestanie wysyłać Pomoc finansowa Do polskich rad miejskich chroniących strefy „nie-LGBT”. Krośnik, 35 000 miast, nie ma Prawie osiem milionów euro Pochodzi z Oslo co roku. Ogólnie rzecz biorąc, rząd norweski zapewnia więcej 400 milionów Każdego roku Polacy przeznaczają kolejny przy pomocy euro i pomocy EOG. Norweskie firmy takie jak Making Waves mają biura w Polsce wartości europejskiePromując tolerancję i wymianę kulturalną z narodem, od dawna dystansuje się od tych idei.

Podobnie jak Krośnik, prawie sto polskich miast i miasteczek wydało podobne raporty Indeks Co jeszcze ma znaczenie. Ale teraz wielu z nich wycofuje się w obawie przed utratą dotacji i zostanie „The” Rola śmiechu Europa„Zamiast tego, jak powiedział niedawno burmistrz Krośnika, trzy miesiące temu, za Vilamovisem głosowało miasto liczące około 3000 osób. Zachowaj kontrowersyjną etykietę. Radny, który wie, że część miejskich skarbów zaginie Siedem milionów Mówi się, że euro za to zostało „zniszczone”.

„Polska to muszla klozetowa. Nieważne, ile ubikacji wyrwiesz, zawsze będzie w niej kał”.

Daniel to kolejny, który nie chce podać swojego prawdziwego imienia Klient Stały Od Lindo. Jego „Tęczowa Ścieżka”, Ponieważ chce zaprosić osobistą podróż, którą akceptuje, w tym rozdziały GorzejTakich jak okazjonalne spotkania z murarzami ukraińskimi, nie dogadano się z nim. Po dwukrotnym pobiciu w celu zdobycia pieniędzy Daniel postanowił nauczyć się chodzić na siłownię Walka. Jego plany emigracji do Londynu zostały udaremnione Pełnomocnik Mówi, że nie może się powstrzymać, ale udaje, że to wystarczy, by się zaprzyjaźnić, twierdząc, że każdy, kto się do niego zbliży, jest gejem. Zawsze ma przy sobie komórkę z numerem brata, mianowicie Adwokat, W szybkim wybieraniu. Był to zdecydowanie najgorszy uśmiech tej nocy w barze i zanim kontynuował picie, surowo skarcił: „Polska to muszla klozetowa, nieważne ile porwiesz, Zawsze pełne kału”.

Na zdjęciu: demonstracja ONR w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.  (Reuters)

W praktyce cały polski rząd obraził społeczność LGBT, nienawidząc lub doceniając postawy homoseksualne, usprawiedliwiając swoją nienawiść do ludzi, Kościoła katolickiego i „cywilizacji europejskiej”. “Osoby LGBT nie sąTo ideologia – powiedział prezydent kraju. Homoseksualiści są zagrożeniem „Dla Polski” – powiedział Jarosław Kaczyński, lider partii rządzącej (PIS) – „Minister oświaty Presmiswa Sarnek przyszła z pomocą. Kara cielesna A jaki był ostatni marsz? Duma Tak jak Rozpadający się cyrk podróżniczy Nie mają takich samych praw jak zwykli ludzie. ”

Przeciwnicy

Jak mówi Jacob, nasz ostatni świadek nocy w Krakowie, zapomniał o wszystkim. Swoimi teledyskami z piosenkami osiągnął krótkoterminowe piętno na YouTube eschatologiczny I naiwny. Teraz praca, którą wykonuje jako sprzedawca w pasażu handlowym – „prosta, ale nie prosta” – bardzo go męczy i pod koniec dnia myśli tylko o rozmowie przez telefon. Rodzina i przyjacieleNie wiedzą, że jest gejem, ale „to sprawia, że ​​ludzie go lubią”. Jego małe żarty, takie jak noszenie letnich ubrań Zimowy I odwrotnie, jego oderwanie od polityki określa jego osobowość lepiej niż jego najbliżsi sojusznicy. Mówi być Polityka i Religijny. Trzy lata temu zapłacił na wycieczkę swojej matce Watykan Stamtąd załadował „pamiątki” Juan Pablo II Dla niego.

Kiedy rzeczywistość staje się miejscem Duszność, Zawsze był Fikcja. W nadziei na zmianę rzeczywistości lub wykorzystanie kontrowersji do bezpłatnej reklamy niektórzy Telewizory Polki ogłosiły plany rozwiązania problemu LGBT. „Reality show” między mężczyznami ma rozpocząć się za kilka miesięcy, zostało nakręcone w tych dniach Warszawa Komedia, w której lewicowy polarnik i radykalny nacjonalista Oni to kochają.

Na zdjęciu: demonstracja prodemokratyczna w Warszawie.  (Reuters)

Ale materializacja tych polityk jest poza zasięgiem Polski”. Najgorszy kraj LGDP Drugi rok z rzędu, według organizacji charytatywnej Rainbow Europe Unia Europejska. Są otwartym uznaniem ucisku i ataków na mniejszości. Bardzo ważne jest, aby prezydent Warszawy pomaszerował Dzień dumy, jest partią polityczną z reprezentacją parlamentarną, jej przewodniczącym Najwyraźniej homoseksualista Lub noszenie torby w kolorach tęczy jest powszechne w każdym polskim mieście. Patrząc na firmy w państwie Dyktatura Skoro Polacy wybierają przeciwnika, nie ma co robić.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *