Zapowiedź MindsEye, gry akcji, która znajdzie się w Everywhere, autorstwa weteranów Rockstar

Ogłoszono to podczas targów Gamescom 2022, Wszędzie jest pierwszy Budowanie projektu rakietowego chłopcaBadanie prowadzone Leslie Benziesumysł za sobą gta I red Dead Redemption. Cóż, w ten pierwszy poranek Konkretne dane dot Wszędziea także meta gry, w której będziesz mieszkać Wszędzieale będzie to osobny adres o nazwie umysł.

Jeśli wydaje się to mylące, to dlatego, że jakoś tak jest. według EurogamerI Wszędzie Będzie to platforma kreatywna i społecznościowajest podobne do Kreatywność Fortnite Również Robloxdo którego będzie można uzyskać dostęp za pośrednictwem zaawansowanej wersji PlayStation do domu i w środku Wszędzie Będzie „przeżywał” inne doświadczenia, jak np umysłprojekt AAA, jest osadzony w kontekście science fiction.

Nie tylko o tym się mówi Wszędzie Będzie miał obszary tematyczne lub obszary, w których gracze mogą znaleźć kreacje koncepcyjne, czy to wyścigi, czy strzelanki, by podać kilka przykładów. chwila Platforma, ściśle kreatywna, zostałaby nazwana Arkadia.

Jednak MindsEye zdecydowanie nie jest projektem tworzonym przez społeczność, w rzeczywistości jest postrzegany jako konkurent dla gtana podstawie jego pierwszej i krótkiej książki Zwiastun. Znajduje się około a „Gra Wysokooktanowa, trójwymiarowa gra narracyjna osadzona w futurystycznym świecie korporacyjnymTeorie spiskowe oraz nowe i złowrogie technologie. Build a Rocket Boy nie określa, czy świat jest otwarty, ale fragmenty jego zwiastuna sugerują, że tak, i w rzeczywistości wygląda niesamowicie podobnie do GTA 5.

Kim jest Leslie Benzies i kto buduje wyrzutnię rakiet

Od 2016 roku Rockstar obserwuje stopniowy, ale stały exodus talentów, a pierwszym dużym tego przykładem był doświadczony producent studyjny Leslie Benzies, któremu przypisuje się większość… za kreatywnością gta I red Dead Redemption.

W tym samym roku w Edynburgu (niedaleko Rockstar North) powstał Benzies. Budowa rakietowego chłopcabadanie, które obecnie obejmuje około 500 pracowników, w tym wielu Byli członkowie Rockstar.

Wszędzie Ma rozpocząć się jeszcze w tym roku, choć nie ma jeszcze dokładnej daty. Nie jest jasne, czy Oko umysłu Zostanie dołączona, a faktem jest, że będzie to gra epizodyczna, której elementy będą dostępne w ARC-adii, aby użytkownicy mogli wykorzystać ją do tworzenia własnych doświadczeń.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *