Zasady dotyczące masek Home Health Line: Maski na twarz są wymagane we wszystkich lokalizacjach przez co najmniej następne dwa tygodnie ze względu na koronaawirusa (COVID-19), grypę i wirusa syncytialnego układu oddechowego (RSV).

Zasady dotyczące masek Home Health Line: Maski na twarz są wymagane we wszystkich lokalizacjach przez co najmniej następne dwa tygodnie ze względu na koronaawirusa (COVID-19), grypę i wirusa syncytialnego układu oddechowego (RSV).

RADNOR, Pensylwania (WPVI) — Firma Main Line Health wraz ze szpitalami i innymi placówkami medycznymi w kilku południowo-wschodnich hrabstwach Pensylwanii ogłosiła tymczasowy powrót do noszenia masek ze względu na znaczny wzrost liczby przypadków koronaawirusa, grypy i syncytialnego wirusa oddechowego.

Zasady dotyczące masek firmy Main Line Health wchodzą w życie w czwartek 4 stycznia o godzinie 7:00 i będą obowiązywać przez co najmniej dwa tygodnie.

Dotyczy to pacjentów, personelu, personelu medycznego i gości w obszarach klinicznych i wspólnych Wszystkie jego lokalizacje.

„Jeśli nie masz przy sobie maski, otrzymasz ją po przybyciu do placówki Main Line Health” – oznajmił system opieki zdrowotnej – napisała na swojej stronie internetowej.

Dyrektor ds. chorób zakaźnych systemu szpitalnego twierdzi, że rozwiązanie to ma na celu ochronę wszystkich osób trafiających do szpitali.

„Nie tylko chronią siebie, ale także pacjentów i wszystkie osoby przebywające na naszych oddziałach intensywnej terapii” – powiedział dr Brett Gilbert, kierownik ds. chorób zakaźnych w Main Line Health.

Gilbert dodał również, że szpital monitoruje przypadki grypy, COVID-19 i syncytialnego wirusa oddechowego w swoich społecznościach. Liczba wszystkich trzech przypadków rośnie i stanowią zagrożenie dla systemu opieki zdrowotnej, powiedział.

„Zwłaszcza jeśli doszło do przeniesienia wirusa wśród pracowników służby zdrowia, a nie mamy wystarczającej liczby ludzi, aby faktycznie pomóc naszym pacjentom” – powiedział.

Szpital bierze pod uwagę trzy kryteria: pacjenci przychodzą z chorobami układu oddechowego, dane CDC i lokalne ścieki.

Liczby te wzrosły w ciągu ostatnich kilku tygodni.

„Po wakacjach, które trwają około dwóch do czterech tygodni, zaobserwujemy gwałtowny wzrost zachorowań na choroby układu oddechowego, związany z dużą liczbą zgromadzeń” – powiedział Gilbert. Dodał: „Wątpię, czy w ciągu najbliższych dwóch lub czterech tygodni zaobserwujemy większy wzrost liczby osób niż dotychczas”.

Według CDC pod koniec grudnia aktywność grypy była minimalna w Delaware, wysoka w Pensylwanii i bardzo wysoka w New Jersey.

Należy pamiętać, że w przypadku grypy lekarze twierdzą, że zakażanie następuje zazwyczaj na dzień przed wystąpieniem objawów.

Koronawirus może trwać dłużej – nawet do kilku dni – ponieważ lekarze twierdzą, że może być zaraźliwy i może rozprzestrzenić się na dużą liczbę osób, prowadząc do przypadków superrozprzestrzeniania się.

Osoby pracujące w całym systemie szpitalnym mówią, że nie przeszkadza im nowy mandat.

„Tydzień temu miałam grypę, więc oczywiście liczba zachorowań znów rośnie i słyszałam, że liczba zachorowań na Covid-19 rośnie, więc nie przeszkadza mi, że pracownicy chcą się chronić” – powiedziała Tracy Patterson z Brookhaven.

„Na świecie są chorzy ludzie, ludzie z innymi chorobami obniżającymi odporność, dlatego chcemy ich chronić i mieć pewność, że nie zachorują na Covid-19 lub RSV. Myślę, że to dobrze” – powiedział Kevin Burns z Middletown Township.

Niektórzy mieszkańcy twierdzą, że żałowaliby, że nie nosili masek wcześniej.

„Ja tego nie zrobiłem, ale dlatego teraz jestem chory” – powiedział James White z Brookhaven.

Wskazówki dotyczące zapobiegania obejmują noszenie maski, jeśli to konieczne, mycie rąk i szczepienie przeciwko chorobom, przeciwko którym możemy się zaszczepić.

Main Line Health twierdzi, że mandat obowiązuje przez następne dwa tygodnie, ale może on zostać przedłużony, jeśli liczba przypadków będzie nadal wysoka.

We wszystkich szpitalach i placówkach medycznych Main Line Health, w tym:

  • Miejsca leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego w Mirmont Center
  • Główna linia zdrowia Concordville
  • Główna linia zdrowia należy do Prus
  • Main Line Square Health Exton
  • Główna linia zdrowia Bromall
  • Mainline Health Newtown Square
  • Główna linia zdrowia Collegeville

Aby zapoznać się z listą lokalizacji Main Line Health, odwiedź tę stronę pod adresem MainLineHealth.org

Prawa autorskie © 2024 WPVI-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *