Zaskakuje pierwsza wersja beta iOS 15.6 i innych systemów mniej niż trzy tygodnie przed WWDC 2022

Kiedy zobaczyliśmy przybycie iOS 15,4Pomyśleliśmy, że będzie to ostatnia wersja iOS 15 przed wprowadzeniem wersji beta iOS 16. Potem przyszło iOS 15,5, więc powiedzieliśmy „Dobra, teraz tak, bo nie ma czasu na kolejne wydania”. Cóż, musimy przełknąć nasze słowa, bo 18 dni później WWDC 2022 Firma Apple wydała pierwszą wersję beta systemu iOS 15.6.

Wersja „Boot Boot” przed iOS 16

Oprócz iOS 15.6 mamy też pierwszą wersję beta iPadOS 15.6, tvOS 15.6, watchOS 8.7, macOS Monterey 12,5Plus oprogramowanie beta HomePod 15.6. Apple ma wszystkie swoje platformy objęte, chodź. A w tej chwili deweloperzy nie odkryli w nich żadnych znaczących nowości.

Wygląda na to, że tym razem tak, mamy do czynienia z ostatnią dużą aktualizacją iOS 15 przed WWDC 2022 6 czerwca. Ponieważ nie wykryto żadnych wiadomości, może iOS 15.6 Pracuje nad przyjęciem niektórych aktualizacji, które pojawią się w iOS 16 Z zamiarem obsługi tych urządzeń, które nie są już kompatybilne z najnowszą wersją systemu.

W miarę upływu tygodni powinniśmy zobaczyć więcej wersji beta i być może dziwne odkrycie na ich temat. Ale nie mam wątpliwości, że deweloperzy będą bardzo zainteresowani wersjami beta, które pojawią się za niespełna trzy tygodnie: tymi na iOS 16, ponieważ przyniosą one więcej nowości i zmian w systemie, które wiele osób z pewnością będzie chciało wypróbować.

Pamiętajcie, że mamy do czynienia z wersjami beta stworzonymi dla developerów, więc polecam Wam Nie instaluj go na swoich codziennych urządzeniach Chyba że jesteś absolutnie pewien, co robisz. Są to niestabilne wersje z błędami, które mogą zagrozić integralności danych. Jeśli jesteś programistą i masz zainstalowaną poprzednią wersję beta, możesz zaktualizować do tych nowych wersji beta tak, jakby była to kolejna stabilna wersja.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.