Zawartość do pobrania (DLC) Mortal Shell tiene nuevo: The Virtuous Cycle

śmiertelna powłoka Jest to gra wideo RPG, opracowana przez zimna symetria i opublikowałem to Zagraj w stosZostał wydany 18 sierpnia 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One. Zawiera również zmodyfikowaną wersję zatytułowaną Mortal Shell: ulepszona wersja Został wydany 4 marca 2021 roku na konsole nowej generacji, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

W zwiastunie wprowadzającym do tej nowej zawartości do pobrania możemy zobaczyć, jak wygląda zniszczona wieża, pośród burzy uderzającej we wszystko na swojej drodze, nasza postać jest otoczona powalonymi drzewami, a wielu wrogów unicestwia ta nowa broń. Polymorph, który na pierwszy rzut oka wygląda jak każda inna obsada, gdy przybiera postać topora znikąd, w końcu dzieli się na dwa miecze i wkrótce potem wraca do swojego pierwotnego stanu.

Mortal Shell na E3 2021

Przyczepa została wydana w IGN م GaleriaZostawiłem fanów, którzy chcieli więcej, ponieważ wideo ma tylko 45 sekund, chociaż nie ma więcej informacji o jego wydaniu, nie martw się, ponieważ dzisiaj może być więcej informacji w E3 2021.

IGN skomentował twoje wydarzenie: „Daliśmy Mortal Shell ocenę 8/10, nazywając to bardzo wiernym hołdem dla Dark Souls z wystarczającą ilością świeżych i sprytnych pomysłów, aby walka w jej pięknym świecie wydawała się czymś więcej niż przeróbką”.

Ten plik do pobrania ma pojawić się jesienią tego roku. Powiedz mi w komentarzach, co myślisz o tym zwiastunie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Mortal Shell, mamy dla Ciebie obszerne informacje o Pokoleniu Xbox wraz z odpowiadającymi im ponowne rozważenie i później, Niektóre wrażenia z jego pojawienia się na Xbox Series.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *