Zawiadomienie z Ukrainy do krajów, które ci nie pomagają

Zawiadomienie z Ukrainy do krajów, które ci nie pomagają

Od początku wojny na Ukrainie Większość świata postawiła się przeciwko niemu Atak Władimira Putina. „Specjalna operacja wojskowa” była krótkotrwała i trwa od ponad roku. W tym czasie państwa członkowskie Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO) Dostępne są różne rodzaje Obiekt obrony Ukrainy.

Od czołgów jedno z wielkich żądań prezydenta Wołodymyra Zełenskiego Zarówno Polska, jak i Słowacja wysyłają myśliwce, w oczekiwaniu na wysłanie wspólnej koalicji. Są jednak kraje, które zdecydowały się nie wysyłać żadnej broni do kraju Europy Wschodniej. Minister spraw zagranicznych Ukrainy „zostanie pociągnięty do odpowiedzialności”. Dmytro Kuleba ujawnił to w wywiadzie BBC.

Kuleba zapowiedział podczas przemówienia Jego kraj szanuje tych, którzy „znęcali się” nad Ukrainą Przy ustalaniu przyszłych stosunków po zakończeniu wojny. „Jeśli ktoś na świecie uważa, że ​​ten lub inny kraj traktował lub zachowywał się tak, jak Ukraina w przeszłości Ciemne momenty w ich historii nie są brane pod uwagę przy budowaniu przyszłych relacjiCi ludzie nie wiedzą, jak działa dyplomacja” – ostrzega.

„Każda wola zostanie zapisana”

Zapewnia też minister spraw zagranicznych Ukrainy W bitwach „należy wybrać opcje. I każdy z nich zostanie nagrany.” Kilka słów przewiduje możliwe reakcje Ukrainy na te kraje Jak tylko skończy się obecna wojna z Rosją.

Znaczna część Zachodu (wraz ze Stanami Zjednoczonymi) za pośrednictwem NATO dostarczyła Ukrainie sprzęt wojskowy. Afryka, Azja i Ameryka Południowa zostały wykluczone. Niektórzy, jak Iran, wysłali drony do Rosji. Wśród możliwych przyczyn niepokój Koszty ekonomiczne wojny czy bliskość Moskwy.

Dla Chin Ukraina jest jednym z krajów, które nie posunęły się tak daleko, by potępić inwazję Plan pokojowy został zakwestionowany przez ZachódJej przewodniczący Xi Jinping wyraził ubolewanie, że jest „gotowy uzbroić Rosję”. Prezydent Azji spotka się z Putinem w Moskwie w przyszłym tygodniuZełenski mówi, że jest gotowy do rozmowy telefonicznej ze swoim chińskim odpowiednikiem.

W końcu był zdenerwowany Europejskie opóźnienie w wysłaniu broni do twojego kraju, kosztowna rzeczywistość w życiu codziennym. „Chcemy, aby partnerzy działali szybko. Jeśli dostawa jest opóźniona o jeden dzień, oznacza to, że Ktoś umiera na froncie. Oznacza to, że ktoś, kto może jeszcze żyć, umrze.”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *