Zawodnik Pumy Alfredo Talavera zna Polskę, debiut Meksyku w Katarze 2022

Bramkarz Pumas Onam Alfredo Talavera był częścią Reprezentacja Meksyku prowadzona przez Gerardo Martino W tygodniu osiągnął swój cel: awans do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Przypadkowo już w miniony piątek FIFA wypracowała losowanie, które zadecydowało o każdym z regionów, w którym trio pokonało Polskę, Argentynę i Arabię ​​Saudyjską.

W związku z tym bramkarz Z Klubu Ligi Narodowej, który nie miał dużego udziału w ogrodzeniu Kombinacja AztekówA Odzwierciedla w swojej historii starcie z europejską obsadąSwoją drogą przeciwnik, na światowej premierze imprezy 22 listopada o 974 o godzinie 10:00 CDMX.

Data piątek 2 września 2011. W tym czasie reprezentacja Meksyku prowadzona przez Jose Manuela de la Torre zremisowała 1 do 1 z mężem z Polski Na Stadionie Miejskim Marszałka Józefa Piłsudskiego, z dwoma golami Chicharito Hernándeza i Pawła Brozka w meczu towarzyskim Alfredo Talavera Udostępnij w ciągu 90 minut.Reprezentacja Meksyku zadebiutowała z Polską 22 listopada.  Umieść tweeta


© Przesłane przez Dale Blue and Gold
Reprezentacja Meksyku zadebiutowała z Polską 22 listopada. Umieść tweeta

Reakcja Alfredo Talavery na kwalifikacje Meksyku do Kataru 2022

Alfredo TalaveraPo zakończeniu kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze 2022 podzielił się swoimi odczuciami na swoim koncie na Instagramie: „Z jasnym celem, Katar. Jeśli sobie to wyobrazisz, możesz to urzeczywistnić. Jeśli o tym pomyślisz, możesz to uczynić swoim”.to odruchowe zdanie opublikowane przez bramkarza ze zdjęciem, na którym pojawia się na kampusie seniorskiej reprezentacji Meksyku.

Kiedy grasz Meksyk vs. Polska gospodarzem Mistrzostw Świata w Katarze 2022?

Reprezentacja Meksyku Swoją podróż rozpoczną w Katarze World Cup 2022 przeciwko Polsce, Następny 22 listopada od 10 rano z CDMX Na stadionie 974. Następnie oba zespoły zmierzą się 26 lipca z Argentyną, a 30 z Arabią Saudyjską, obie o 13:00 (CDMX) na stadionie Lusail.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Dale Azul y Oro umożliwia interakcję z naszymi treściami. Przez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

Propozycje do czytania:

Powiązany pokaz slajdów: 20 rzeczy, których nie wiedziałeś o Alfredo Talavera (Dostarczone przez Dale Blue and Gold)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.