Zbliża się Samsung Galaxy S21 FE, wyciekają zdjęcia promocyjne i specyfikacje | Technika

Data prezentacji Samsunga Galaxy S21 FE jest wciąż nieznana, ale wydaje się, że dzięki najnowszym przeciekom urządzenie jest coraz bliżej ogłoszenia.

Samsung Galaxy S21 FE nadal budzi pogłoski, że to urządzenie jest paradoksem w sektorze smartfonów. To, co miało być tradycyjną premierą, stało się prawie loterią, która ma trafić w dzień, w którym ten smartfon ujrzy światło dzienne.

Oczywiście ten dzień wydaje się zbliżać. Najnowszym, co było dziś znane na temat urządzenia, jest seria zdjęć i specyfikacji, ponadto plotki wskazują teraz, że Samsung Galaxy S21 FE zostanie wprowadzony na rynek na początku przyszłego roku.

Nie ma dokładnej daty, ale mówi się, że spodziewane jest to na targach CES w Las Vegas w 2022 roku. Po odłożeniu na bok spekulacji na temat tego, kiedy odbędzie się pokaz, przejdźmy do interesujących rzeczy: zdjęć i specyfikacji. Zdjęcia wydają się być oficjalnymi zdjęciami.

Te obrazy przybywają dzięki Coinbrs, na zdjęciach widać, że projekt, z którym przybędzie Samsung Galaxy S21 FE, będzie prawie identyczny z projektem noszonym przez jego wczesnych kuzynów Samsunga Galaktyka S21 I S21 więcej. Na tych zdjęciach różnice nie są zauważalne.

Projekt nie jest ani renowacją, ani innowacją, jest zgodny z oczekiwanymi liniami estetycznymi. To samo dzieje się wewnątrz urządzenia, w którym widać było, że znajdziemy Qualcomm Snapdragon 888 lub Exynos 2100, procesor w środku będzie zależał od rynku.

Ilość pamięci RAM będzie zależeć od modelu, chociaż z tego, co wyciekło, oczekuje się, że pojawi się z modelem podstawowym 6 GB i bardziej zaawansowanym modelem 12 GB. Coś podobnego stanie się z pamięcią masową, która w zasadzie zacznie się od 128 GB i wzrośnie do 256 GB. Panel ma mieć 6,4 cala FHD + AMOLED i 120 Hz.

Co do kamer co wyciekło? Czy to, że będzie miał główny 64 MP z ogniskową f/1,8, dwie dodatkowe kamery są nadal nieznane. Nie zabraknie 5G, a autonomię wyróżni akumulator 4500 mAh z szybkim ładowaniem za konkurencją, tylko 15 watów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *