Zbliża się wystawa TSW 2023 w Polsce

Premierowe wydarzenie dla branży owocowo-warzywnej TSW 2023. Zapraszamy do udziału w trzynastej edycji Salonu Przemysłu Owocowo-Warzywnego w dniach 18-19 stycznia 2023 r. (środa-czwartek). W pobliżu Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn, Warszawa.

Dziś to największe targi maszyn i urządzeń dla sadowników i warzyw w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zapewnia szeroki przegląd kraju pod względem nawozów i produktów botanicznych, a także produktów i technologii sadownictwa i ogrodnictwa.

Publiczność czeka na pełen tematów program konferencji, liczne i ciekawe prezentacje oraz dyskusje panelowe, poświęcone aktualnej sytuacji branży i perspektywom jej rozwoju.

TSW to miejsce
– Innowacje są publikowane przed sezonem;
– Możesz spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami najważniejszych firm, instytucji i mediów;
– Prestiżowe Nagrody im. Profesora Pieniążka przyznawane są firmom, które wspierają produkcję ogrodniczą, są innowacyjne i przyjazne środowisku.

Podczas ostatnich targów 346 firm z Polski i zagranicy w ciągu dwóch dni zaprezentowało swoje produkty na 23 000 m² powierzchni wystawienniczej i przyjęto 11 146 zwiedzających (wpis rejestrowany).

Firmy mogą zarejestrować się pod adresem: https://www.tsw.pl/pl-pl/wystawca/rejestr

Po więcej informacji:
Ewelina Siowska
Telefon: +48 510 852 263
Email: [email protected]
https://www.tsw.pl/pl-pl/

Data wydania:

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.