Zdobądź 2 nowe gry na konsolę Xbox

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją bibliotekę gier, nie wydając więcej pieniędzy, powiemy Ci, jak możesz Zdobądź dwie nowe bezpłatne gry na konsolę Xbox. Są to Smoke and Sacrifice i A Knight’s Quest, a aby je zdobyć, musisz zdobyć gry ze złotą subskrypcją. Jeden powiązany fakt: Smoke and Sacrifice oraz A Knight’s Quest są obecnie dostępne za darmo odpowiednio w regionach Korei Południowej i Japonii. Jednak aby go uzyskać wystarczy zalogować się na stronie tych obszarów.

Te dwie nowe darmowe gry na konsolę Xbox mogą być tytułami Alternatywne gry ze złotem na czerwiec 2022 r. w tych obszarach. Chociaż może to być również regularna oferta darmowych gier w zależności od tego, które regiony często przychodzą i odchodzą i powinniśmy z niej skorzystać, gdy mamy informacje.

Lista darmowych gier w Epic Game Store — aktualizacja 2022 r.

Dwie nowe darmowe gry na Xbox

Aby pobrać dwie nowe bezpłatne gry na konsolę Xbox, musisz śledzić Linki do Microsoft Store dla tych zostawimy poniżej. Ważne jest, aby nie zmieniać obszaru. Po wejściu kliknij zielony przycisk i potwierdź wszystko. Teraz, jeśli zastanawiasz się, czym są te gry, możemy powiedzieć, że Knight’s Quest to gra przygodowa, w której wcielisz się w Rusty’ego, uroczego, ale niezdarnego poszukiwacza przygód, który przypadkowo zniszczył swój świat, pełen zagadek i zagadek.

Pobierz tę nową grę za darmo na Xbox

Z drugiej strony Smoke and Sacrifice to narracyjna gra RPG z otwartym światem, w której eksploatacja żywego ekosystemu jest niezbędna do przetrwania. Przed odebraniem dwóch nowych darmowych gier na konsolę Xbox, Nie zapomnij przetłumaczyć strony na hiszpański, aby to sprawdzić Ta oferta jest nadal aktualna.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.