Zdobądź figurki gwiazd dla początkujących Pokemonów za darmo z tym kodem

Jedna z najlepszych cech wersji Pokemon Shiny Diamond i Shiny Pearl Z podziemnymi jaskiniami, w których możemy złapać niezliczone dzikie Pokémony, a także stworzyć własną sekretną kryjówkę. Jeśli chcesz nadać mu szczególny akcent, zwróć uwagę na poniższy poradnik, o którym Ci opowiemy Jak zdobyć ekskluzywne figurki.

Zdobądź figurki dla początkujących pokemonów za darmo z tym kodem

Przede wszystkim pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to Aktywuj funkcję tajemniczego prezentu, dokładnie jak Wyjaśnimy to w tym przewodniku. Po wykonaniu tych kroków możesz uzyskać do niego dostęp z menu gry, gdzie musisz wybrać opcję „Odbierz kodem lub hasłem”.

Umożliwi to wpisanie kodu, który Nintendo rozprowadzał wraz z nim Otrzymasz trzy gwiazdkowe figurki pasujące do trzech startowych Pokemonów Z dzielnicy Snoh, czyli Tortweg, Chimchar i Peplop. Dokładnie to musisz napisać:

Gdy stanie się twoim własnym, będziesz musiał tylko wejść do podziemnych jaskiń i otworzyć bazę za pomocą ćwiczeń. W nich możesz Umieść posągi, jak chceszChociaż jeśli chcesz najpierw sprawdzić, jak to wygląda, wystarczy spojrzeć na zdjęcie, które towarzyszy temu przewodnikowi.

Więcej przewodników dla Pokémon Shiny Diamond i Shimmering Pearl

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *