Zdobądź nową darmową grę na konsolę Xbox

Xbox Games With Gold wydał wcześniej zapowiadany tytuł Dead Rising and Breakdown, Xbox 360, Frontlines: Fuel of War. A teraz postanowiłem zrezygnować z kolejnej niezapowiedzianej gry z Xbox Live Gold i to wszystko Tytuł na oryginalną konsolę Xbox: MX Unleashed. Jest kompatybilny wstecz, więc możesz go teraz odebrać na swojej konsoli.

MX Unleashed jest rozwijany przez Rainbow Studios i wydany przez THQ w 2004 roku. Z ogromnym darmowym światem i rozbudowanym trybem kariery, MX Unleashed to gra terenowa.

Uwolnij MX za darmo dzięki Xbox Live Gold

Ta gra nie jest częścią darmowych gier z lipca lub sierpnia. To raczej dodatkowy prezent, który jest jednocześnie niespodzianką. Nie jest jasne, dlaczego będzie on bezpłatny dla subskrybentów ani jak długo to potrwa, ale Teraz jest w 100% darmowy.

Oczywiście, Aby pobrać tę gręA Musisz być zasubskrybowany Xbox Live Gold. A jeśli już ją masz, to prawdopodobnie dlatego, że zgłosiłeś ją, gdy była częścią Games With Gold w sierpniu 2020 r., Gra była bezpłatna dla subskrybentów więcej niż jeden raz i wydaje się, że tym razem powraca.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *