Zdobądź PS5 za 100 € mniej do 7 września dzięki tej tymczasowej ofercie

Zdobądź PS5 za 100 € mniej do 7 września dzięki tej tymczasowej ofercie

Sony Interactive Entertainment Spain poinformowało w komunikacie prasowym, że z okazji powrotu lata i powrotu graczy do domów po wakacjach otrzymają oni egzemplarz odtwarzacza Blu-ray PlayStation 5, Od 25 sierpnia do 7 września100% zniżki w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie cyfrowym PS bezpośrednio.

Dzięki tej promocji gracze, którzy są zainteresowani zdobyciem konsoli nowej generacji Sony, będą mogli dołączyć do swoich ulubionych bohaterów. Ciesz się niektórymi z najbardziej niesamowitych gier rokuale także wszystkim Twoim przyjaciołom, którzy już dokonali skoku w nowe pokolenie.

Dzięki nowej generacji konsoli PS5 gracze będą cieszyć się skróconym czasem ładowania dzięki szybkiemu dyskowi półprzewodnikowemu i głębszymi wrażeniami z gry dzięki dotykowym sprzężeniom zwrotnym, adaptacyjnym wyzwalaczom i dźwiękowi 3D.Najnowocześniejsza technologia, która pozwala zanurzyć się w świecie nowe doświadczenie Niesamowita generacja gier, które dodajemy W tym roku świetne wersje są już dostępne, takie jak Final Fantasy 16I Dziedzictwo HogwartuI Resident Evil 4I Gwiezdne Wojny Jedi: SurvivorI Uliczny wojownik 6 Albo PlayStation VR2 i wiele innych świetnych tytułów EA SportsFC 24I NBA2K24I Spider-Man Marvela 2I Alana Wake’a 2I Assassin’s Creed Mirage Również Awatar: Granica PandorySony podkreśla w oświadczeniu.

PS5 sprzedało się już w ponad 41 milionach egzemplarzy

Światowa sprzedaż wzrosła w tym kwartale o 28% dzięki wzrostowi gier strona trzeciazawartość do pobrania, sprzęt i wymiana walut. Odnośnie gier, W kwartale sprzedano 56,5 miliona egzemplarzyWzrost o 9,3% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku, z czego 6,6 mln pierwsza strona -Te same dane, co w 2022-”, informujemy o raporcie, w którym Sony podkreśla, że ​​jego konsola sprzedała się już ponad 41,7 miliona sztuk.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *