Zdobądź te 3 świetne gry za darmo dzięki Prime Gaming

Kilka lat temu przyzwyczailiśmy się do tego Epickie gry Daj nam całkowicie darmowe gry co tydzień w swoim sklepie. Jednak firma, która stworzyła między innymi Unreal Engine, nie jest jedyną firmą, która realizuje tego typu promocję na rynku gier komputerowych na PC.

Prime Gaming to kolejna usługa, która pozwala nam dostawać gry za darmo, chociaż w tym przypadku mamy tylko miesięczny wybór, jakby to były Gry ze złotem. Teraz dzięki katalogowi, który wybrałem na listopad, Te 3 darmowe gry możesz zdobyć w Prime Gaming.

Zdobądź te 3 świetne gry za darmo dzięki Prime Gaming

W tym miesiącu Prime Gaming zaoferuje użytkownikom z kontem Amazon Prime powiązanym z Twitchem możliwość zdobycia do 9 gier za darmo, ale Wyróżnij trzy darmowe gry Takich jak Dragon Age: Inkwizycja, Control Ultimate Edition i Rise of the Tomb Rider. Zdobycie go będzie tak proste, jak wejście na tablicę Prime Gaming „Gry z Prime”i ubiegać się o licencję na: Zdobądź te 3 darmowe gry.

Zapowiedź nowej darmowej gry w Epic Games Store

Aby zdobyć Dragon: Age Inquisition, musimy połączyć nasze konto Origin, a gdy to zrobimy, gra zostanie dodana bezpośrednio do naszej biblioteki. To samo dzieje się z Control Ultimate Edition, choć tym razem z GOGiem, klient CD Projekt RED jest wolny od wszelkiego rodzaju DRM; Wreszcie Rise of the Tomb Rider poprosi nas, abyśmy zrobili to samo ze sklepem Epic Games Store.

Więc już wiesz, Jeśli chcesz otrzymać trzy darmowe gry z Prime GamingNa odebranie wszystkich tytułów oferowanych w tym miesiącu masz czas do 1 grudnia.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *