Zdradza Xaviego Hernandeza i już w Barcelonie zdali sobie z tego sprawę, gdy tylko mogli go wyrzucić.

The Barcelona Było mało Bardzo złe tygodnie sezonuKosztowało go to jego ostateczną eliminację z Ligi Mistrzów i Traci swój pierwszy oficjalny Clasico sezon przeciwko Realowi Madryt. W tych kluczowych meczach Blaugrana z różnych powodów zawiodła. Jednym z nich, choć może to zabrzmieć jak wymówka, było nagromadzenie urazy Co znacznie ograniczyło opcje Xavi Hernandez.

Memphis Depay nie grał w Barcelonie od 17 września

Chociaż najwięcej nieobecnych graczy znajdowało się w linii defensywnej, jest przypadek gracza, który zaskakuje, czyli Memphis Depay. Holenderski napastnik nie grał w swoim zespole od zeszłego roku 17 września przeciwko Elche, w meczu, w którym Zaczął i strzelił świetnego gola. Pięć dni później zagrał 51 minut dla Holandii przeciwko Polsce i od tego czasu nic o nim nie słychać.


Memphis Depay świętuje bramkę z Barceloną w ostatnim meczu z Elche / Zdjęcie: EFE

Spadł ranny I został uzdrowiony w milczeniu. W rzeczywistości oświadczenie Barcelony o jego kontuzji nie dało zbyt wiele wskazówek na temat tego, kiedy wróci. Memphis doznał kontuzji Biceps uda lewe udo. Jest niski, a jego rozwój wskaże dostępność ”- wyjaśniliśmy. Fajnie, że Xavi Hernández miał ten zasób, aby spróbować rozwikłać złożone mecze, ale nie ma go ponad miesiąc temu i zgodnie z gniazdem klimat, Istnieje oczywisty powód, dla którego trwa to tak długo: Plik Globalizm.

Będzie w Pucharze Świata, mimo że prawie nie gra dla swojej drużyny

Zawsze zgodnie z powyższymi informacjami atakujący udał się Odkładanie powrotu Aby wrócić do czasów, kiedy była w najlepszych warunkach i tak dalej Unikaj potencjalnego nawrotu Mogłoby to wykluczyć go z zawodów Pucharu Świata. Memphis już od tygodnia trenuje z grupą, chociaż jeszcze nie ma go w drużynie. Wszystko wskazuje na to, że może wrócić w ten weekend przeciwko Almerii, chociaż wygląda na to, że ma problemy z uzyskaniem minut.


Memphis Depay świętuje bramkę / Zdjęcie: Europa Press

Pozostanie jeszcze jeden mecz (Dzień 8 w Pampelunie) przed przerwą w Katarze 2022, na który Memphis pojedzie, jeśli nie jest to wielka niespodzianka, mimo że prawie nie gra dla Barcelony. Prawda jest taka, że ​​wydaje się logiczne, że stawia on Puchar Świata nad Barceloną. Jest w twoim Ostatni rok dekadyKlub próbował go już sprzedać zeszłego lata, ale bezskutecznie. Kiedy nadejdzie zimowy targ, z Juventus jest zainteresowanySpróbują ponownie. W przeciwnym razie 30 czerwca 2023 r. będzie wolnym agentem.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *