Zdrowie publiczne hrabstwa Los Angeles podaje ponad 1000 przypadków Covid-19 trzeciego dnia z rzędu

Zdrowie publiczne hrabstwa Los Angeles podaje ponad 1000 przypadków Covid-19 trzeciego dnia z rzędu

Los Angeles odnotowuje wzrost liczby przypadków koronawirusa w ciągu ostatnich trzech dni, z ponad 3000 przypadków od piątku.

Dzisiaj Departament Zdrowia Publicznego hrabstwa Los Angeles zgłasza 1113 nowych przypadków, 4 nowe zgony i 373 obecnie hospitalizowanych.

Więcej terminu

Daje to całkowitą liczbę zgonów w województwie do 24 542 i 1 257 628 COVID-19 dotychczasowych przypadkach.

Liczba osób hospitalizowanych w hrabstwie Los Angeles z wirusem również stale rośnie, z 336 w piątek do 373 w sobotę, według danych stanowych. W sobotę na oddziale intensywnej terapii było 79 osób, w porównaniu z 83 dzień wcześniej.

7-dniowy średni wskaźnik pozytywnych wyników testu – uważany za jeden z najlepszych mierników wzrostu lub spadku infekcji – wyniósł 2,4%. Tydzień temu ten sam wskaźnik wynosił 1,5%. Miesiąc temu było to 0,3%. I pomimo założeń sformułowanych przez wczesne trendy epidemii, to rozprzestrzenianie się nie występuje w populacji powyżej 50 lat.

“Wraz ze wzrostem liczby przypadków rośnie pilność zaszczepienia większej liczby osób. Prawie 100% nowych przypadków występuje wśród osób, które nie zostały w pełni zaszczepione” – powiedziała dyrektor ds. Zdrowia publicznego w hrabstwie Barbara Ferrer. “Wszystkie nasze szczepionki przeciw COVID-19 są wysoce skuteczne w ochronie przed ciężką chorobą z powodu COVID-19 i niepokojących zmiennych, takich jak wariant delta. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości szczepionek i informacji o zdrowiu sprawiedliwie wszystkim społecznościom hrabstwa LA z szczególny nacisk kładziemy na te społeczności, które mocno ucierpiały przez epidemię. ” .

Najlepszy termin

zapisać się na Ostateczny termin biuletynu. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Portal społecznościowy FacebookA Świergot, A Instagram.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *