Żeglarze z Lanzarote Miguel Morales i Alejandro Martín 420 zostali ogłoszeni mistrzami Europy

Żeglarze z Lanzarote Miguel Morales i Alejandro Martín 420 zostali ogłoszeni mistrzami Europy

Żeglarze z Lanzarote Miguel Morales i Alejandro Martín 420 zostali ogłoszeni mistrzami EuropyReal Club Nautico Recife

Żeglarze Real Club Náutico de Arrecife Miguel Ángel Morales Hernández i Alejandro Martín Corugo Poinformowano o tym w poniedziałek w Polsce Mistrzowie Europy klasy 420 mężczyzn. Wcześniej zajęli wicemistrzostwo świata, wicemistrzostwo Hiszpanii i trzecie miejsce w Pucharze Hiszpanii,

Powiązany

Nowy sukces żeglarstwa na Lanzarote na europejskim poziomie, który też nadchodzi Poszerzenie listy zwycięzców o braci Morales Hernandez (Alberto i Miguel Angel) oraz Alejandro Martín.

Wczoraj zakończyli swój dzień jako liderzy w klasyfikacji mężczyzn, którą zajęli w sobotę i którą utrzymali do dziś w związku z zawieszeniem regat z powodu braku wiatru.

Gabriela Canibano i Ariane MuñozW kategorii poniżej 17 roku życia kobiety zajęły 13. miejsce na swojej pierwszej randce w międzynarodowych zawodach. Co podkreśla dobrą pracę załogi RCNA, która teraz wraz z innymi kolegami z drużyny zmierzy się z Pucharem Świata, który odbędzie się w Alicante w dniach 24-29 lipca.

w W kategorii open kobiet zwyciężyły Greczki Jacovina Kerkizo i Dana Giannulli.. W grupie do lat 17 Grecja zdobyła także tytuły z Georgiosem Michalopoulosem w kategorii mężczyzn, Danim Agilopoulou i Georgią Favio.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *