Zemsta bossów z aktualizacją 2.1.0

ten Gra roku 2021 na GamerFocusI Strach MetroidPobierz nową aktualizację od Nintendo. Dzięki nowej aktualizacji mamy dostęp do trzech różnych rodzajów trybów próby czasowej przeciwko wszystkim bossom w grze.

Aby uzyskać dostęp do tych trybów, musisz nacisnąć R na ekranie Samus Files, aby przejść do kolejnego ekranu wyboru trybu bossa. Oto nowe informacje o aktualizacji.

Boss Rush

  • Tryb, w którym gracze toczą 12 ciągłych bitew z bossami, których celem jest jak najszybszy czas.
  • Wszelkie zadane obrażenia są przenoszone do następnej bitwy. Amunicja jest całkowicie resetowana pomiędzy bitwami.
  • Jeśli Samus zostanie pokonany, gracze mogą wybrać opcję „Ponów”, aby kontynuować od początku bieżącej bitwy. Jest jednak kara za porażkę.
  • W trybie Boss Rush można walczyć jeden po drugim w dowolnym momencie, wybierając opcję Trening.

„Boss Rush” odblokowuje się po ukończeniu głównej gry po raz pierwszy. Jeśli gracz ukończy grę przed aktualizacją, będzie mógł uzyskać dostęp do trybu „Boss Rush” natychmiast po aktualizacji.

Gorączka przetrwania

  • Tryb, w którym gracze muszą pokonać najwięcej bossów w ciągu 5 minut.
  • Wszelkie zadane obrażenia są przenoszone do następnej bitwy. Nawet jeśli na zegarze pozostał czas, pokonanie Samusa spowoduje zakończenie gry.
  • Pokonanie bossa dodaje z góry określoną ilość czasu do zegara. Pokonanie bossa bez odniesienia obrażeń daje większą premię czasową.

„Survival Rush” odblokowuje się, wykonując „Boss Rush” lub „Dread Rush”.

straszny pośpiech

  • Podstawowe zasady są takie same jak w „Boss Rush”, ale jeśli boss Samus zostanie trafiony, cała jego energia spada do zera i zostaje pokonana.
  • Z bossami w „Dread Rush” można walczyć jeden po drugim, wybierając „Praktyka”.

Dread Rush odblokowuje się po ukończeniu głównej gry w trybie strachu. Jeśli gracz ukończy grę w trybie strachu przed aktualizacją, będzie mógł uzyskać dostęp do gorączki strachu natychmiast po aktualizacji.

ranking ogólny

Naprawiono błąd, który powodował, że gra nie wyświetlała się poprawnie na ekranie, gdy Samus został uszkodzony i został pokonany natychmiast po zniszczeniu jednostki podstawowej.

źródło: Nintendo

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *