Zemsta czy przypadek? Canelo przeprasza, a Messi nie trafia z rzutu karnego przeciwko Polsce

za pomocą

napisałem w zabawa The

Od tego czasu minęły cztery dni Saula Canelo Alvareza przesuń palcem Lionel Messi „stąpać” Meksykańska koszula po triumfie Argentyna, A teraz przeprasza zawodnika i zaraz potem nie udaje mu się rzut karny Polska, Zemsta czy przypadek?

Warto dodać, że po meczu 26 listopada br biały i trójkolorowy, Wirusowe wideo przedstawiające plik Napastnik Paris Saint-Germain Kopał meksykańską koszulkę, co wyzwalało furię meksykańskiego boksera.

Z tego powodu bokser uciekł się do swojej wersji Świergot Aby pokazać zachowanie napastnika, który nie wahał się ani sekundy, aby wystrzelić zagrożenie dla gwiazdy: „Proszę Boga, aby go nie znalazł”. Była to jedna z wiadomości, która wywołała ogromne kontrowersje.

Zgodnie z oczekiwaniami, dzięki popularnej sieci społecznościowej, Świergot Usuń komentarz za naruszenie jego zasad, uznając go za tekst „obraźliwy lub brutalny” który atakuje kogoś innego, w tym przypadku najlepszego piłkarza na świecie.

Ale z chłodniejszą i spokojniejszą głową mężczyzna z Guadalajary postanowił go przeprosić Argentyna I jego gwiazda za kontrowersyjne wypowiedzi, ponieważ zapewnił, że jego zamiarem była obrona przed nim swojego kraju ’nadużywać’.

Canelo przeprasza Messiego: Internauci potwierdzają, że piłkarz celowo nie wykorzystał rzutu karnego. Zdjęcie: Twitter

Canelo przeprasza Lionela Messiego

Należy zauważyć że Mąż Antonelli Roccuzzo Unikał jakichkolwiek wypowiedzi, bo bronili go ludzie z jego otoczenia, bo twierdzili, że to nigdy nie było w jego stylu.

Zdając sobie sprawę, że jego oskarżenia były częścią chwili i gorączki na tablicy wyników, zwraca się teraz na swoje konto na Instagramie, aby przeprosić przed trzecim meczem fazy grupowej.

„W ciągu ostatnich kilku dni dałem się ponieść pasji i miłości, którą czuję do mojego kraju i robiłem komentarze, które były nie na miejscu, i chcę przeprosić Messiego i naród Argentyny. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego i to czas, który mnie dotknął” – powiedział. Alvareza Barragana.

Wielu oskarżyło go o zachęcanie do przemocy w filmie, który został po prostu wyjęty z kontekstu, ale teraz pojawia się rzekoma teoria, że ​​Argentyńczyk przegapiłby odwet.

Messi nie trafia z rzutu karnego: zemsta czy zbieg okoliczności?

Pomimo tego, że napastnik nigdy nie reagował na groźby boksera, toczył z nim ostatnią walkę Polska Gdzie pomógłby mu trzecią bramką Meksyk Wchodząc do 1/8 finału, nie wykorzystał rzutu karnego.

Według niektórych internautów Argentyńczyk zrobił to celowo Meksyk Byliby zdyskwalifikowani z mundialu i mogli awansować do drugiego etapu sportowych targów.

do teraz nie cynamon Niewiele mniej Lionel Messi Rozmawiali o karze, która pomogłaby drużynie Azteków przejść do nowej rundy Katar 2022.

GBR.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.