Zespół Xbox zdaje sobie sprawę z zapotrzebowania fanów na długo oczekiwaną funkcję na konsole

Jedna z rzeczy, które wyróżniają zespół X-Box Przez cały ten czas jest to łatwość, z jaką docierają do użytkowników, słuchają ich i odpowiadają za pośrednictwem sieci społecznościowych. w rezultacie , Jeden użytkownik Xboxa zapytał o bardzo potrzebną funkcjonalność przez niektórych użytkowników, Zespół odpowiedział, że jest tego świadomy, z możliwością zmiany.

Użytkownik skontaktował się za pośrednictwem Twittera Tawerna Xbox Konsultacje z szefem inżynierii konsoli Xbox, Edenem Marie, Dlaczego konsole Xbox nie mogą przechowywać więcej niż jednej konfiguracji Wi-Fi? Chociaż nie wpłynie to na tych, którzy mają konsolę w jednym miejscu, jest to problem dla tych, którzy dużo podróżują, stając się naprawdę irytującym szczegółem.

Zespół Xbox zdaje sobie sprawę z zapotrzebowania fanów na długo oczekiwaną funkcję na konsole

Czy Project Edinburgh będzie przenośną konsolą Xbox?

Chociaż może to być nieistotna funkcja dla większości użytkowników, wielu użytkowników poprosiło o nią w sieciach społecznościowych, ponieważ nie ma opcji hostowania więcej niż jednej konfiguracji Wi-Fi, co jest niezbędne, jeśli użytkownicy chcą dużo podróżować lub się przemieszczać. z boku na bok. Następnie Eden Marie odpowiedziała następująco (tłumacz): „Krótka odpowiedź, zawsze jest powód. Powiedziawszy to, wiem, że zespół jest świadomy tej prośby. „

Dobra wiadomość dla tych, którzy czekają na tę ważną funkcję, taką jak Zespół Xbox jest świadomy problemu i pracuje nad jego rozwiązaniem. Chociaż nie oczekuje się, że nadejdzie w krótkim okresie. Jednak ważne i satysfakcjonujące jest to zobaczyć X-Box Bardzo dba o szczegóły swoich konsol, jakkolwiek nieistotne mogą być na ogólnym poziomie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.