Zespoły Call of Duty League tworzą niestandardowe skórki do Modern Warfare III

Zespoły Call of Duty League tworzą niestandardowe skórki do Modern Warfare III

Activision jeszcze oficjalnie nie ogłosiło, że Call of Duty: Modern Warfare III otrzymamy jeszcze w tym roku, ale pojawiło się mnóstwo raportów i plotek, że gra pojawi się w tym roku, mimo że Activision wydaje się być zainteresowana. Jako główna gra Call of Duty od kilku lat.

Aby podsycić ogień tej plotki, opuszczony Obecnie poinformowano, że zespoły Call of Duty League otrzymały już zadanie stworzenia skórek operatorów i elementów kosmetycznych dla Modern Warfare III, a wszystko to w celu uczynienia gry kompatybilną z zasobami CDL po jej uruchomieniu. Wspomniano, że te skórki będą zawierały elementy, które można dostosować, ale części, które można dostosować, będą ograniczone i będą dotyczyć tylko niektórych części modeli graczy.

Mówi się, że dodatkowe części kosmetyczne obejmują zaklęcia broni, ale chociaż nie ma potwierdzonych notatek dotyczących wątków, które powodują cięcie, może wydawać się niezwykłe, że Activision również na nich nie polega.

Nie ma oficjalnego słowa na temat tego, czy Call of Duty: Modern Warfare III pojawi się w tym roku, ale plotki i raporty mówią, że pojawi się w listopadzie.

Obraz: Activision

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *