Zestaw GDU Quantum Rig Monster Kit dla RED KOMODO jest już dostępny

Zestaw Quantum Rig Monster Kit dla RED KOMODO jest już dostępny w przedsprzedaży w Global Dynamics United. Wysuwane rozwiązanie tylnego podnośnika składa się z płyty podstawy, tylnej płyty przedłużającej, tylnej płyty w kształcie litery L z gumową nakładką na klatkę piersiową, lewego i prawego uchwytu bocznego oraz dodatkowych małych płyt serowych. Cały zestaw kosztuje 1299 USD.

W lutym tego roku rozmawialiśmy o NOWY ZESTAW AKCESORIÓW DO KAMERY RED KOMODO I V-RAPTOR Opracowany przez Global Dynamics United w Kalifornii. Dostępne części to chwyty górne i boczne kompatybilne z obydwoma kamerami, a także Quantum Rig zaprojektowany specjalnie dla flagowej kamery RED 8K, V-Raptor.

Teraz „poziom podstawowy” RED KOMODO 6K otrzymuje podobny zabieg od GDU wraz z wydaniem niestandardowego zestawu Quantum Rig Monster, który obraca się wokół niestandardowej listwy przypodłogowej. Spójrzmy.

Źródło obrazu: Global Dynamics United

Zestaw GDU Quantum Rig Monster Kit dla RED KOMODO

Sercem nowego zestawu RED KOMODO jest Płyta główna o niskim profiluCo różni się od płyty głównej Rękaw w kształcie V-RAPTOR. To nowe akcesorium mocuje się do dolnej części aparatu za pomocą jednej śruby 1/4″-20. Połączenie to jest następnie wzmacniane przez dwa lokalizatory, które pasują do oznaczonych gwiazdkami punktów rejestracji KOMODO znajdujących się na dnie komory i zapobiegają obracaniu się płyty.

Źródło obrazu: Global Dynamics United

Płyta KOMODO Quantum Base Board posiada wiele punktów mocowania 1/4″-20, 3/8″-16 i M4 do mocowania akcesoriów ze wszystkich stron. Na przykład możesz użyć dwóch dołączonych uchwytów na śruby, aby umieścić pręty pod soczewką.

Źródło obrazu: Global Dynamics United

Ponadto podstawka KOMODO Quantum Baseplate służy jako punkt wyjścia do rozszerzenia urządzenia na tył aparatu o Płyta przedłużająca z tyłu rękawa i Talerz do serów z podstawką L.. Te dwa akcesoria ładnie owijają się wokół baterii mini V-mount i zapewniają dodatkowe punkty mocowania akcesoriów, takich jak bezprzewodowe systemy wideo lub skrzynki kodów czasowych, pozostawiając wystarczająco dużo miejsca na przymocowanie dodatkowych jednostek z tyłu aparatu. L-board można nosić „nago” lub z silikonową gumową wkładką laktacyjną, co zapewnia wygodniejszą obsługę.

Źródło obrazu: Global Dynamics United

Na koniec dołączone są dwa dodatkowe talerze serów (płaskie i małe w kształcie litery L), oprócz istniejących bocznych pokręteł Atlas. Uchwyty mocuje się do korpusu aparatu za pomocą dedykowanych adapterów. Składając zamówienie, będziesz mógł wybrać czarne lub białe gałki Atlas, aby pasowały do ​​Twojego modelu produkcji „Sztormowy Żołnierz” lub RED KOMODO.

Co zawiera zestaw?

  • Płyta główna GDU KOMODO Quantum
  • Atlas lewy i prawy uchwyt
  • Adaptery rękojeści Atlas Komodo
  • Duży talerz serów
  • Płyta przedłużająca z tyłu rękawa
  • Extra płaski talerz serowy
  • silikonowa nakładka na piersi
  • Wsporniki prętów gwintowanych
  • Śruby skrzydełkowe Atlas
  • Sprzęt potrzebny do montażu zestawu
Źródło obrazu: Global Dynamics United

Cena i dostępność

Zestaw Monster Rig Quantum od Global Dynamics United dla RED KOMODO jest już dostępny w przedsprzedaży od Strona producenta. Oficjalna cena sprzedaży to 1299 USD. The Zestaw GDU Quantum Rig Monster do V-RAPTOR Dostępny również za 1599 USD. Wysyłka dwóch zestawów akcesoriów rozpocznie się w listopadzie.

Jakiego rozwiązania montażowego używasz z RED KOMODO? Co sądzisz o nowym zestawie GDU Quantum Rig Monster Kit? Powiedz nam w sekcji komentarzy!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.