zgoll odnawia swoje centrum specjalistyczne we współpracy z Sharp/NEC

zgoll odnawia swoje centrum specjalistyczne we współpracy z Sharp/NEC

Panoramiczny wyświetlacz LED-FE009i2-104 firmy Ostre/NEC. Rozwiązanie o proporcjach 21:9 i jasności aż 600 cd/m2.

Sharp NEC na Zgollzgoll Odnawia swoje doświadczenie i centrum demonstracyjne o salę wideokonferencyjną, w której A Wyświetlacz LED Sharp/NEC, panoramiczny widok 21:9 Aby zilustrować zalety biura hybrydowego.

Ten dostawca sprzętu i usług dla hybrydowych środowisk pracy w salach konferencyjnych zapewnia kompleksową obsługę obejmującą przestrzeń, meble i technologię, oferując doradztwo, projektowanie i integrację.

Aby logo Twojej firmy stało się rzeczywistością, Inspirująca współpracazgoll, wieloletni partner integracyjny Sharp/NEC, utworzył centrum testowe dla Systemy wideokonferencyjne Wysoka jakość. Mieszkanie ma powierzchnię 1000 metrów kwadratowych i mieści się w XIX-wiecznym budynku rolniczym w Zgolu: Bleicherhof. Jego celem jest umożliwienie klientom, szczególnie na szczeblu menadżerskim, doświadczenia w realnym środowisku. Różne rozwiązania techniczne.

Sale konferencyjne w zgoll:blecherhof są odnawiane w regularnych odstępach czasu, aby wiodące miejsce spotkań było zgodne z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Niedawna modernizacja obejmowała 104-calowy panoramiczny wyświetlacz LED firmy Sharp/NEC.

„Współczynnik proporcji wynosi 21:9, co zapewnia szerokie pole widzenia. Jest to szczególnie przydatne w przypadku wideokonferencji i prezentacji, podczas których jednocześnie oglądanych jest więcej treści. Marcusa Eismanamenedżer sprzedaży kanału DACH w firmie Sharp/NEC.

Rozstaw pikseli Rozwiązanie Led-FE009i2-104 Widok panoramiczny Zapewnia szczegółową treść i bardzo realistyczne obrazy na jednym panoramicznym wyświetlaczu. Dzięki poziomowi jasności do 600 cd/m2 i współczynnikowi kontrastu 5000:1 zapewnia optymalne wrażenia wizualne nawet w jasno oświetlonych salach konferencyjnych. Ekran można łatwo zintegrować z dowolnym otoczeniem i zamontować na ścianie, aby uzyskać dobry wygląd.

Dodaje: „Kiedy zapadła decyzja o wyborze Led Panoramicznej Ściany Widokowej, postanowiliśmy całkowicie wyremontować salę konferencyjną i wyposażyć ją w nową technologię i nowoczesne meble”. Michaela Zaghuladyrektor generalny zgoll.

Sharp NEC na Zgoll

Panoramiczny wyświetlacz o rozdzielczości Full HD

Holzmediawyspecjalizowany w Meble multimedialne Quality, dostarczyła niestandardową ścianę multimedialną W9, jak wyjaśnia jej dyrektor generalny, Piotra Muellera. «Ponieważ oprawy LED w formacie 21:9 nie są jeszcze powszechne, musieliśmy stworzyć specjalną ścianę dla zgoll:blecherhof. Mieści wszystkie niezbędne komponenty techniczne, w tym kamery do wideokonferencji. Dodatkowo zapewnia stabilną podstawę pod ściankę LED oraz dodatkową wentylację pleców.

Do wyposażenia sali konferencyjnej wybrano duży stół multimedialny. Waltera Nolla. „Pływający” stół promieniowy z blachy zapewnia elastyczność wspierającą dowolny projekt i integrację mediów. Jana Sneebergera, szef sprzedaży w Walter Knoll, podsumowuje cechy stołu. „Został dostosowany do projektu z panoramicznym widokiem i ma estetyczny wygląd odpowiedni do nowoczesnych sal konferencyjnych, ze wszystkimi niezbędnymi połączeniami kablowymi i panelami sterowania idealnie i dyskretnie zintegrowanymi z deską rozdzielczą”.

Sharp NEC na Zgoll

Przestrzeń uzupełniają rozwiązania oświetleniowe i akustyczne firmy Grupa Nimbus. „W tej instalacji do oświetlania uczestników wykorzystujemy reflektory Holzmedia W9 Led” – wyjaśnia. Patryk Spano, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Grupy Nimbus. „Podobnie umieściliśmy specjalne pochłaniacze akustyczne na ścianie bocznej, które są podświetlane, aby stworzyć zachęcającą atmosferę i jeszcze bardziej ulepszyć pomieszczenie”.

„Korzystamy z produktów i rozwiązań Nimbus we wszystkich naszych salach do wideokonferencji” – dodaje Michael Zaghoul. „Fakt, że możemy nim zarządzać poprzez panel sterowania Cisco, jest plusem.”

„Możemy w pełni wykorzystać dostępność Microsoftu Dzięki, różnica cisco Kombinacja EQ i QuadCam. Istnieje jednak również możliwość zmiany kierunku i przejścia do Webex World, aby zapewnić klientom alternatywną platformę i wykazać różnice w jakości i funkcjonalności” – powiedzieli Antonia Dieroff i Michael Eder z Cisco.

W rezultacie, dzięki panoramicznemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości, uczestnicy spotkania są wyświetlani w rzeczywistych rozmiarach i zachowana jest między nimi odpowiednia odległość. Tworzy to realistyczną prezentację i wciągające doświadczenie współpracy. Co więcej, stałe połączenie ekranu z pozornie ruchomym stołem stwarza wrażenie, że wszyscy uczestnicy znajdują się w tym samym pomieszczeniu.

Najnowszym osiągnięciem firmy Zgoll jest integracja piętra rzeczywistości mieszanej z siedzibą główną Blecherhof. Pionierskie wykorzystanie VR w środowisku biurowym pokaże klientom, w jaki sposób mogą jeszcze bardziej unowocześnić hybrydowe środowisko pracy.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do naszego kanału RSS i nigdy niczego nie przegapisz.

Inne artykuły o Cisco, Nimbus Group, Holzmedia, Microsoft, Sharp NEC Display Solutions-SNDS, Zgoll

Inne powiązane artykuły

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *