Zielona kometa przechodzi obok Ziemi i twórcy Final Fantasy VII Rebirth wykorzystali to

Zielona kometa przechodzi obok Ziemi i twórcy Final Fantasy VII Rebirth wykorzystali to

Premiera Final Fantasy VII Rebirth już wkrótce, a zespół marketingowy gry wykorzystał doskonałą okazję, aby ją wypromować. Nie codziennie na niebie pojawia się zielona kometa.

Start… start… start Odrodzenie Final Fantasy VII Premiera 29 lutego na PS5 doprowadzi fanów do szaleństwa. Gracze tej sagi czekali na kontynuację gry niemal 4 lata i wygląda na to, że ta odsłona wreszcie rozwiąże szereg pytań, które pozostały po zakończeniu remake'u.

Czas oczekiwania się wydłuża, ale nie tak bardzo Poczekaj 50 000 lat, aż zielona kometa ponownie przeleci obok naszej planety. Tak właśnie było 1 lutego ubiegłego roku.

Zbieg okoliczności pomiędzy kometą a Final Fantasy VII Rebirth

Oczywiście po usłyszeniu tej wiadomości tysiące fanów skorzystało z okazji, aby zażartować z meteorytu. Final Fantasy VIIIkona i symbol gry od Square Enix Nie chcieli przegapić okazji Kto podarował im wszechświat na srebrnej tacy.

Sama Bowmanaprzedstawiciel społeczności ds Square Enix Zażartował na Twitterze, mówiąc: Wspaniale, pozdrawiam nasz zespół marketingowy, świetna robota, prawda? I nie tylko ona żartowała z tego dziwnego zbiegu okoliczności.

Naszym pierwszym wyborem był Meteor, ale wydawał się to akceptowalną alternatywą. Zapytałem zespół, czy uda nam się sprawić, że kometa minie Ziemię 29 lutego, ale odpowiedzieli, że nie.zauważył @jceballor87, starszy menedżer ds. marketingu.

Na uwagę niewątpliwie zasługuje fakt, że przelot zielonej komety niemal zbiega się z premierą tej długo oczekiwanej gry. Zapamietaj to Final Fantasy VII Rebirth zadebiutuje 29 lutego Do PS5.

Tytuł uznawany jest za jedną z największych premier roku. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat tej długo oczekiwanej premiery, tutaj zostawiamy Ci najświeższe informacje, na przykład to, że rola Zacka w Final Fantasy VII Rebirth będzie „bardzo ważna”.

Dyrektor kreatywny Final Fantasy VII Rebirth przestrzegł, że ci, którzy w grze zginą, już nie powrócą… Skoro mowa o konkretnej postaci, nowy zwiastun Final Fantasy VII Rebirth mógł rozwiązać nierozwiązaną jeszcze zagadkę związaną z Aerith wyjaśnione. 3 lata.

  • Rola Zacka w Final Fantasy VII Rebirth będzie „bardzo ważna”

Dowiedz się o nim więcej David Rodriguez, autor W tym artykule.

przysługa jak pracujemy W konsolach hobbystycznych.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *