Zima popycha kolejną falę ukraińskich uchodźców do Europy

Zima popycha kolejną falę ukraińskich uchodźców do Europy

Pogoda będzie głównym czynnikiem tej zimy Ukraina. Śnieg i zimno Temperatury -30 stopni grożą Nie tylko dla żołnierzy walczących na liniach frontu, ale dla obywateli wciąż przebywających w kraju.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Rosja Poniosła kilka porażek na froncie i zemściła się, atakując cywilną infrastrukturę energetyczną. Według szacunków ukraińskiego rządu wybuchy uszkodziły około 40% krajowego systemu elektroenergetycznego, a ponad milion domów jest obecnie pozbawionych prądu. The Burmistrz Kew zwrócił się do mieszkańców stolicy, informując, że powinni przygotować się na długie i częste przerwy w dostawie prądu. I zbierać wodę pitną.

Prezydent Rosji Władimir PutinStawia na strategię, która demoralizuje obywateli i pozbawia ich wszystkiego, czego potrzebują Przetrwaj tę zimę; W miastach bez prądu i bieżącej wody dzieci i osoby starsze nie mogą znieść zimna.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *