Zmienne objawy Omicron: 5 objawów, których nie należy ignorować

Zmienne objawy Omicron: 5 objawów, których nie należy ignorować

ten Omicron alternatywa dla koronawirusa Nadal rozprzestrzenia się po całym świecie, a teraz mamy pomysł na to, co OBJAWY OMICRON Wyglądaj jak ranny.

ten ZOE COVID . Badanie, który przeanalizował tysiące przypadków COVID-19 i zgłosił objawy tych przypadków, ujawnił najważniejsze objawy dla osób, które zaraziły się koronawirusem w czasie, gdy prawdopodobnie zacznie się rozprzestrzeniać wariant omikronowy. CNBC.

Objawy były podobne do innych wariantów koronawirusa. Oto pięć najważniejszych objawów:

  1. Katar.
  2. Bół głowy.
  3. Zmęczenie (łagodne lub ciężkie).
  4. kichanie;
  5. ból gardła.

Profesor Tim SpectorIstnieje ryzyko, że możesz pomyśleć, że omikron to zwykłe przeziębienie, powiedział główny naukowiec z badania ZOE COVID, ale oznaki nie powinny być ignorowane, według The opiekun.

  • „Rzeczy takie jak gorączka, kaszel i utrata węchu stanowią teraz mniejszość objawów, które widzimy” – powiedział. „Większość ludzi nie ma klasycznych objawów”.

Nowy artykuł naukowy zauważa, że Omicron alternatywa dla nowego wirusa koronowego Pisze dla, że ​​powoduje mniej dotkliwe objawy COVID-19 niż wczesne warianty wirusa Wiadomości z pustyni.

  • Wirus może jednak unikać szczepień i zarażać w pełni zaszczepione osoby.

Ale Gavin ScritonD., przewodniczący Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Oksfordzkiego i główny autor artykułu, powiedział, że zastrzyki mogą chronić cię jeszcze bardziej.

  • „Chociaż nie ma dowodów na zwiększone ryzyko poważnej choroby lub śmierci z powodu wirusa wśród zaszczepionej populacji, musimy zachować ostrożność, ponieważ wyższa liczba przypadków będzie nadal stanowić znaczne obciążenie dla systemów opieki zdrowotnej” – powiedział. CNBC.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *