Znany aktor David Ostrosky zmarł w wieku 66 lat

Znany aktor David Ostrosky zmarł w wieku 66 lat

Dawid Ostrowski Słynny aktor zmarł w wieku 66 lat, a wiadomość została potwierdzona w czwartkowe popołudnie, 17 sierpnia.

Informacji dostarczył m.in Narodowe Stowarzyszenie Tłumaczy Meksyku Składa kondolencje z powodu śmierci tłumacza w mediach społecznościowych:

ANDI ogłasza delikatną śmierć współtłumacza Davida Ostrosky’ego. Zapamiętany z występów w największych operach, takich jak El vuelo del águila i La antorcha, jego ostatnim był Vencer la ausencia. spoczywaj w pokoju”.

Artysta był żonaty z Belindą Slomiansky i mają troje dzieci, Ariellę, Pedro i Aarona.

David Ostrowsky urodził się w Winogradzie 1 grudnia 1956 roku w mieście Meksyk w żydowskim pochodzeniu i twierdzi, że jego ojciec jest pochodzenia rosyjskiego, a matka pochodziła z Polski.

W tej chwili przyczyny jego śmierci nie zostały ustalone, ale wielu jego kolegów wyraziło szacunek w sieciach społecznościowych.

W ostatnich latach życia cierpiał na problemy zdrowotne, pod koniec 2022 roku poinformowano, że wykryto u niego guza w ramieniu, co sprawiło mu wiele bólu i zmusiło do wycofania się z aktorstwa.

W kolejnych miesiącach przechodził chemioterapię, która nie przynosiła dobrych rezultatów.

W związku z tym poinformowano, że w kwietniu 2023 r. kończynę tę amputowano, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się guza na inne narządy lub tkanki organizmu.

Brał udział w wielu powieściach, jego debiutem była Principessa (1984), a jego najnowszą produkcją jest „Vencer la ausencia” (2022), oprócz udziału w serialach takich jak „Kobiece problemy z prawdziwego życia”.

Fani Ostrosky’ego podkreślali jego wszechstronność i zaangażowanie w sieciach, chwaląc w szczególności jego role „złoczyńców”.

Smutna pamięć (1990), Jak woda na czekoladę (1992), Sekrety rodzinne (2009) i La Casa de las Flores: la película (2021) to jego najważniejsze filmy.

Z informacjami z sieci społecznościowych, El Financiero i Infobae.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *