Zobowiązania Queens Karaibów w 2022 r.

ten Reprezentacja siatkarska kobiet (Królowe Karaibów) W tym roku odbędą się duże międzynarodowe turnieje, w których będzie bronił tytułu w Panama Cup w Meksyku i rywalizuje w Liga Narodów i Mistrzostwa Świata Seniorzy w Polsce.

Mistrzostwa Świata odbędą się od 23 września do 15 października w Polsce i Holandii

Informacja została przekazana przez szefa Projekt zespołu kobiet, Cristóbal Martí Hóvez, w komunikacie prasowym, w którym wskazał, że dominikanie pojawią się w Liga Narodów Który odbędzie się od 31 maja do 31 czerwca.

Mistrzostwa Copa America U-20 Kobiet odbędą się 5 czerwca w Meksyku. Puchar Pan Am Women’s Under-18 Cup odbędzie się w Stanach Zjednoczonych 16 lipca tego roku.

Od 19 sierpnia 2022 r. w Meksyku odbędzie się Puchar Ameryki Południowej w siatkówce kobiet, gdzie dominikanie będą starali się zachować tytuł, który zdobyli niepokonani w 2021 r. Finał odbędzie się na Dominikanie we wrześniu. .

i Królowe Karaibów Zakończą swój udział w dniach 23 września – 15 października br Mistrzostwa Świata Siatkówka odbędzie się w Polsce i Holandii.

Czołowe gazety na Dominikanie skupiały się na wiadomościach ogólnych i innowacyjnym dziennikarstwie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *