Zoo poszukuje firmy, która sprowadzi nosorożca z Polski do Kordoby

Zoo poszukuje firmy, która sprowadzi nosorożca z Polski do Kordoby

Córdoba Zoo poszukuje firmy do transportu nosorożców z Wrocławia do stolicy Kordoby. Władze miasta zleciły dostawę 14-letniego dorosłego nosorożca indyjskiego o wadze 2100 kg, długości 3,70 m i wysokości 3,70 m do ogrodu zoologicznego w Kordobie. 1,80 metra.

Nosorożec zostanie przeniesiony do zoo w Kordobie i zajmie pomieszczenia, w których przebywała słoń Flavia, który od dziesięcioleci jest symbolem Centrum Kordoby.

Firma dysponująca początkowym budżetem w wysokości około 15 000 euro próbuje obecnie przewieźć nosorożca z obecnej lokalizacji, zatrudniając personel wyspecjalizowany w zarządzaniu tym gatunkiem i transporcie zwierząt, co wymaga wyspecjalizowanej firmy. Więc.

Dokument zamówienia będący przedmiotem przetargu przewiduje, że nosorożec indyjski powinien być przewożony pojazdem odpowiednim do transportu drogowego zwierzęcia i o wymiarach wystarczających do przewozu skrzyni transportowej tego konkretnego zwierzęcia. Podczas podróży regularnie sprawdza się i odpowiednio utrzymuje warunki dobrostanu nosorożca.

Zamknięta i klimatyzowana ciężarówka jest niezbędna, jeśli transport odbywa się w chłodniejszych miesiącach, aby uniknąć problemów z termoregulacją u nosorożców. Jednakże zwycięski oferent musi zastosować się do poleceń otrzymanych od personelu weterynaryjnego i opiekuna Wrocławskiego Zoo.

Wszystkie niezbędne ustalenia podejmowane są z wyprzedzeniem, aby zminimalizować czas trwania podróży i zaspokoić potrzeby nosorożca podczas podróży. Z drugiej strony nosorożec musi wyjechać w dobrym zdrowiu, aby mógł odbyć zaplanowaną podróż, przy czym jest napisane, że za dobro nosorożca podczas transportu odpowiada przewoźnik.

Przewidywany okres realizacji zamówienia na usługę wynosi cztery miesiące od sformalizowania zamówienia w momencie jego udzielenia.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *