Zoom zintegruje tłumaczenie maszynowe do końca roku

MADRYT, 14 września (Portaltic / EP) –

Powiększenie Firma ogłosiła przybycie swojej platformy do Oculus z Horizon Workroom i wdrożenie tłumaczenia maszynowego wraz z rozszerzeniem transkrypcji w czasie rzeczywistym do końca roku.

Firma technologiczna uczestniczyła w Coroczne wydarzenie Zoomtopia Plany innowacyjne dla swojej platformy, dzięki której stara się przekształcić komunikację biznesową i osobistą dzięki nowym produktom, funkcjom i współpracy.

Zoom planuje włączyć konferencję Zoom Events, która umożliwia gospodarzom organizowanie wydarzenia wielotorowe i kilkudniowe, Obejmuje to takie funkcje, jak poczekalnia, czat, networking, sponsorzy, ankiety, nagrania lub analizy.

Nowe rozwiązania Zoom obejmują Zoom Video Call Center (VCC), dzięki któremu możesz: Łączenie ekspertów i klientów końcowych za pomocą wideo; zaawansowana tablica Z Zoom, narzędzie do współpracy w czasie rzeczywistym, które działa jak cyfrowy tablet; i Zoom Rooms Smart Gallery, dla sal konferencyjnych o dowolnej wielkości, które zapewniają Indywidualny przekaz wideo uczestników sali.

Zoom ogłosił również swoje przybycie do Oculus poprzez współpracę z Horizon Workrooms, która umożliwi użytkownikom dostęp do tablicy i jej konserwację. Zoom spotkań w wirtualnym środowisku pracy Kiedy zostanie uruchomiony na początku przyszłego roku.

Platforma obejmie również: Tłumaczenie automatyczne i przedłuży transkrypcję bezpośredniąZ obsługą wielu języków do końca przyszłego roku. Dodatkowo dostępne jeszcze w tym roku rozwiązanie Hot Desking firmy Zoom pozwoli pracownikom rezerwować biura i powierzchnię w swoich biurach za pomocą interaktywnej mapy,

Pod względem bezpieczeństwa i prywatności firma ogłosiła wersję beta technologii Przynieś swój własny klucz (BYOK) pod koniec roku, gdzie klienci będą mogli zaoszczędzić i Zarządzaj kluczami szyfrowania. W przyszłym roku rozszerzy również szyfrowanie typu end-to-end na Zoom Phone.

Połączenie przepływu pracy

Zoom to ogłosił Aplikacje Zoom będą dostępne na całej platformie Jeszcze w tym roku, aby uprościć przepływ spotkań i dać zespołom większe poczucie łączności, pracując wirtualnie z Zoom Chat Huddle View, który zapewni wizualny układ kanałów.

Zintegruje się również Powiększ skrzynkę pocztową wideo na telefonUłatwi współpracę między narzędziami przy ściślejszej integracji między Zoom a stronami trzecimi przy użyciu Zoom Continuous Collaboration. Zoom Widget pozwala szybko sprawdzić, kto jest na spotkaniu i powiadomić gospodarza za pomocą Zoom Chat, jeśli się spóźni.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *