Zorganizowali pomnik w 124. rocznicę przybycia imigrantów do Apostołów

W strukturze 124. rocznicy przybycia pierwszych emigrantów do Apostołów pomnik do dziś ustawiono na pierwszym Placu Kolonia, na czele z burmistrz Marią Eugenią Saffron oraz przedstawicielami społeczności ukraińskiej, polskiej i włoskiej.

124 lata temu osiedlili się na czerwonych makach w wozach lub koniach, od tego momentu będzie to część ich własnego życia, ziemia o zupełnie innym klimacie niż oni, dzięki czemu udało im się zbudować spuściznę pracy i wysiłku zobaczyć, jak ziemia się plonuje.

Z tego powodu Miejska i Honorowa Rada Debata dała każdej społeczności wyjątkowość. W ramach włoskiego Ricardo Tonicelli, polskiego Fabiana Tobosa i ukraińskiego Mr. Ludwika Filipa Pawła.

Na imprezie, po odśpiewaniu hymnów narodowych Argentyny, Polski, Włoch i Ukrainy; Powołaniem zakonnym kierował pastor Barreto Juan Raman i proboszcz Julio Centurion. Następnie burmistrz gminy apostolskiej Condora Maria Eugenia Saffron wraz z przedstawicielami wspólnot apostolskich dokona tradycyjnego daru florystycznego u podstawy pomnika. 124. rocznica przybycia pierwszych imigrantów Do apostołów, Z następną minutą ciszy, która przypomina nam przodków imigrantów, którzy byli częścią historii apostołów, którzy dziś przychodzą duchowo z ludem.

Na koniec słowa wskazujące datę podał przedstawiciel Polonii, pan.

Miasto Abbottols świętuje 124. rocznicę swojego założenia

Znana jako Narodowa Stolica Wzgórza Yerba i Prowincjalna Stolica Wielkiego Tygodnia, Apostolska Gmina Misyjna obchodzi co roku 27 sierpnia 164. rocznicę swojego założenia. 27 sierpnia miasto Abisynii obchodzi 124. rocznicę założenia.

Jego główną drogą dojazdową jest Provincial Route 1, która łączy San Jose na północy, gdzie łączy się z National Highway 105 i Azarą na południu. Trasa Wojewódzka 10 jest bardzo ważna, łącząca wschodnie Concepcion de la Sierra i zachodnie Stacja Apostolska i Życie w Kolonii. Inne wjazdy to Trasa Prowincjonalna 202, która łączy się z Dres Capones i Trasa Prowincjonalna 201, która następnie łączy się z Trasą Prowincjonalną 3 i prowadzi do Zero Azul.

Jest to cecha, która nadaje wartość pięknu falistych krajobrazów, ogromnym subkulturom Joruba i głównej działalności gospodarczej gminy. Stolica kraju Yerpa Mt. I Stolica prowincji Wielkiego Tygodnia i Pesanké.

Historia Dziejów Apostolskich

Miasto Apostołów ma długą historię i jest jednym z trzech najstarszych miast w Prowincji Misyjnej i jest miastem bardzo religijnym, a wszystkie z nich zostały zapoczątkowane. redukcja jezuicka Nazywane przez swojego ojca Diego de Albaro w 1638 r. jezuickim Miastem Narodzenia, ojciec postanowił nazwać miasto. św. Apostołów Piotra i Pawła.

Jezuici zostali wypędzeni wiele lat później, a wiele lat później toczyły się różne wojny Harcerze Ale te zniszczyły miasto na wiele lat, w wyniku czego prześladowani mieszkańcy tego miejsca szli od 1767 do 1825 r.

Do 1897 r. miasto ożywiło napływ imigrantów z miasta Polska i Ukraina To oni byli odpowiedzialni za przesiedlenie miasta, a rok później powstała słynna Państwowa Kolonia Rolnicza, dlatego zaczęli stopniowo budować najważniejsze dla miasta budynki, tym samym zachęcając do rozwoju miasta, pierwszego kościół poświęcony w tym samym roku, w którym zostały wybudowane. Matka Boża Kasztanowa Znany również jako Czarna Dziewica.

Już w 1908 r. utworzyli Radę Miejską, a ostatecznie 28 listopada 1913 r. utworzyli Gminę Apostołów. Pierwszy Komitet Doradczy.

Pierwsi kolonialiści

Obywatele imigranci byli podstawowymi elementami historii i rozwoju kraju w całej historii Argentyny, w przypadku apostołów Polska i Ukraina Opuścili swoją ojczyznę w poszukiwaniu lepszych granic dla tych, którzy zaopatrywali ich kraj, jednak ich głównym celem nie było dotarcie do naszych ziem, ale ich celem było dotarcie do Stanów Zjednoczonych, ponieważ kraj ten był wówczas jednym z krajów, w których najwięcej imigrantów przyjmowało i mieli różnych krewnych w tym kraju, ale problem identyfikacji i nie mogli wjechać ze względu na wymogi wjazdu do kraju.

Acts: Dzisiaj jest tygiel kultur, które pracowały na ziemi w oparciu o cały krajowy przemysł - MissionsOnline

Wtedy ludzie sugerowali, że zostaną w Buenos Aires, a gubernator ambasad Juan Jos ல ​​Lanucci był bardzo zainteresowany znalezieniem imigrantów. Misje Prowincja Dostaje więc telefon od swojego przyjaciela z Buenos Aires Miguela Selekowskiego i opowiada mu o ich sytuacji, która zaproponowała mu trochę ziemi, co było bardzo przydatne dla gubernatora, ponieważ był czystym mutantem i dziedzicznym rolnikiem, więc nie byłoby precedensu dla woj.

Po zaakceptowaniu tak korzystnego pomysłu przyjeżdżają do karczm, a następnie podróżują do miasta apostołów, w 1897 r. przez emigrantów ukraińskich i polskich. 12 rodzin w każdym kraju 6, Z biegiem czasu do miasta przybywało coraz więcej imigrantów z różnych miast europejskich.

Loże Apostolskie, Misje - Region Literacki - Portal del Littoral Argentino

SL-CP + EP

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *