Zostań fanem: Checo Pérez ujawnił, że marzy o życiu na mundialu w Katarze

wreszcie, czeski perez Był szczery i ujawnił, że tory Formuły 1 nie są jedynym tematem, który rozpala jego pasję, a nocami kradnie mu sen. Na szczęście dla reszty tłumu Meksykanin wie, że to kluczowy rok dla innych dyscyplin, takich jak piłka nożna.

W tym sensie czeski perez Byłem podekscytowany kolejnym spotkaniem w Katarze Gdzie w mundialu zagrają dziesiątki krajów. Chociaż najbardziej uderzające jest to, że Kierowca Red Bulla Wspomniał już, kim są faworyci i mówił o przewadze, jaką mogą osiągnąć dwie drużyny.

Zawodnik przygotowuje się do Grand Prix w niedzielę 8 maja.

jak widać Biegacz urodzony w JaliscoJedną z grup, która ma największy wzrost na polu gry, będzie Grupa G, w skład której wchodzą takie postacie jak Argentyna, Polska, Arabia Saudyjska i ich ojczysty Meksyk. I jako oddany miłośnik piłki nożnej, czeski perez Nie chcesz przegapić skrzyżowaniawięc musisz to obejrzeć w telewizji.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.