Zwiastun przeróbki Dead Space w porównaniu do oryginału

Podczas EA Play widzimy plik Zwiastun remake’u Dead Space, który stał się Oficjalne ogłoszenie powrotu tej sekty epickiejKtóry pomimo posiadania dobrej bazy fanów, zniknął z powodu niskiej sprzedaży. ElAnalistaDeBits opublikował teraz ciekawy film porównujący zwiastun Dead Space Remake z oryginalną grą. To porównanie ma tyle sensu, że w tym zwiastunie możemy zobaczyć sekwencję otwierającą grę, która występuje również w oryginale.

I jak można się było spodziewać, ulepszenia są niesamowite. ten Zwiastun Dead Space Remake prezentuje ogromne ulepszenia wizualne I ustawienie w porównaniu z oryginałem, który wygląda jeszcze bardziej imponująco, gdy zestawisz efekty wizualne obu gier równolegle.

Współtwórca Dead Space jest podekscytowany tym, jak będzie wyglądać nowa wersja

DE Dead Space Remake Trailer

ElAnalistaDeBits Podkreślił ogromne ulepszenia w swoim filmie porównawczym. ten Nowy system oświetleniaW szczególności sprawi, że gra będzie ciemniejsza i znacznie poprawi jej atmosferę. Edycja Dead Space jest obecnie opracowywana przez Motive Studios. Oparta na silniku Frostbite gra trafi wyłącznie na konsole nowej generacji. Zapewni nam to doskonałe wrażenia pod każdym względem.

Xbox Game Pass może również działać na smartwatchu

Mówi się, że fani doświadczą ulepszonej historii, postaci, rozgrywki i wielu innych rzeczy, walcząc o przetrwanie koszmaru na pokładzie statku górniczego USG Ishimura, jednocześnie odkrywając przerażającą tajemnicę tego, co się wydarzyło. Z załogą i statkiem ubitym. A niespodzianka będzie jeszcze większa, gdy zobaczymy zwiastun Dead Space Remake w Porównanie wykonane przez TheBitsAnalyst.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *