Związek Lekkiej Atletyki „tnie nogi” sztafety – El Sol de Lyon

Leon, Guanajuato; 16 kwietnia 2021 r. – Olimpijskie marzenie biegacza Guanajuato Edgara Ramireza minęło, odkąd Meksykańska Federacja Federacji Lekkoatletycznych odwołała męską drużynę z World Relay, zawodów, w których meksykańska sztafeta stara się poprawić markę Igrzysk Tokio 2020.

FMAA przecięła nogi sztafecie 4×400, ponieważ zawodnicy zostali powiadomieni w połowie marca, że ​​Antonio Lozano, kapitan tej organizacji, zgłosił wycofanie się Meksyku z Mistrzostw Świata w sztafecie, które odbędą się na Śląsku w dniu 1 i 2 maja. .

Ten projekt był zaskoczony i niewytłumaczalny dla sportowców, między innymi Edgara Ramireza, Valent Mendozy, Ricardo Jimeneza i Arudi Vega.

Źródła bliskie sportowcom potwierdziły El Sol de León, że w lutym odbyło się wirtualne spotkanie członków sztafety azteckiej i Luzano Pineda, ponieważ wzrosła frekwencja na mundialu w Polsce, chociaż wydatki zostaną pokryte z każdego sportu. Gracz.

Na tym samym spotkaniu lider FMAA podkreślił, że powinni indywidualnie rywalizować w Pucharze Nuevo León, aby ocenić wyniki sportowe i wziąć pod uwagę pięciu zawodników z najlepszymi rekordami w sztafecie krajowej.

Po utworzeniu sztafety ten aktor będzie miał termin 6 kwietnia, aby skupić się i rywalizować jako zespół w zawodach krajowych lub międzynarodowych.

Aby wziąć udział w sztafecie Pucharu Świata, Antonio Lozano argumentował, że FMAA nie ma środków, więc każdy biegacz musiał zapłacić 1800 USD na pokrycie lotów do Europy, a termin przekazania zasobów ekonomicznych do Administracji Lekkoatletycznej w Meksyku upłynął 18 kwietnia.

Ze swojej strony Mistrzostwa Świata IAAF ustawiły 12 kwietnia jako ostatni dzień rejestracji uczestniczących drużyn, a Meksyk przestał przedstawiać swoją listę sztafet 4×400 od tego czasu w marcu, kiedy FMAA zażądała wycofania się bez większych argumentów innych niż „ z powodów osobistych ”. .

Proces cięcia

Dzięki temu projektowi od FMAA, historyczny złoty medal uzyskany na World University Games 2019 w Neapolu, kiedy czterokrotnie Aztek wspiął się na szczyt podium z czasem 3: 02.89, został obcięty i przyćmiony, znak, który obecnie je utrzymuje. w pierwszej szesnastce światowego rankingu lekkiej atletyki.

Kliknij tutaj ⬇️

Brak udziału w zawodach Pucharu Świata wymazuje możliwość ulepszenia marki i zapewnienia sobie dostępu do igrzysk olimpijskich, wręcz przeciwnie, istnieje ryzyko, że niektóre inne kraje poradzą sobie lepiej i opuszczą Meksyk na 16 miejsc w Tokio 2020 ..

Brak ulotki dołączonej do opakowania

Wśród poszkodowanych był sprinter z Lyonu, Edgar Ramirez Rios, który był dokładnie częścią sztafety, która zdobyła złoto Napoli, a sprinter był jedną z perspektyw Guanajuato na ostateczne wydarzenie sportowe. Przegrywają je w wyniku decyzji podjętej przez Antonio Lozano, bez propozycji zmian, aby zawodnicy mogli przygotować się jako grupa i pojechać do Polski w maju.

dane

12 kwietnia minął termin rejestracji na Mistrzostwa Świata w Sztafecie 2021 w Polsce.

W połowie marca FMAA zgłosiła wycofanie Meksyku do World Athletics

1800 $ za loty, które każdy sportowiec musiał zapłacić

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *