Zwiększ swoją produktywność z Samsung Galaxy Tab S7 FE – Samsung Newsroom Polska

[*]

Ten tablet Samsung Electronics, wyposażony w rysik S Pen, oferuje unikalne funkcje ułatwiające rutynową pracę: łatwa integracja z innymi urządzeniami, możliwość otwierania i przeglądania więcej niż jednego okna jednocześnie, bezproblemowa nawigacja i rozmowy wideo bez błędów i szumów m.in.

Opracowane, aby ułatwić konsumentom codzienne zadania, tablety premium firmy Samsung są wyposażone w wiele funkcji. Użytkownicy, którzy wybiorą Galaxy Tab S7 FE, mają do dyspozycji narzędzia, od łatwej integracji z innymi urządzeniami po możliwość otwierania i przeglądania więcej niż jednego okna jednocześnie. Przyjrzyj się niektórym korzyściom, jakie oferuje urządzenie poniżej i dowiedz się, jak może przyczynić się do zwiększenia Twojej produktywności, czyniąc codzienne czynności prostszymi i bardziej praktycznymi.

  • Nieograniczone połączenie między urządzeniami Galaxy

Galaxy Ecosystem jest obecny w urządzeniach linii Galaxy, aby umożliwić integrację produktów i uczynić codzienne życie użytkownika bardziej praktycznym. Dzięki tej funkcji możesz podłączyć Galaxy Tab S7 FE do smartfona lub laptopa Galaxy, aby uzyskać dostęp do galerii zdjęć, otrzymywać powiadomienia i wymieniać e-maile z dowolnego z tych urządzeń. Ekosystem umożliwia również łączność ze smartwatchami i bezprzewodowymi słuchawkami Samsung. Kolejną zaletą tej nieograniczonej łączności jest to, że konsument może używać tabletu jako drugiego ekranu, aby ułatwić pracę wykonywaną na laptopie, maksymalizując przestrzeń roboczą do przeglądania i tworzenia projektów.

  • Doświadczenie jak na komputerze stacjonarnym

Poprzez Samsung DeX i warstwę klawiatury[*]Użytkownik może korzystać z Galaxy Tab S7 FE jak z komputera osobistego. Oprócz klawiatury warstwa zapewnia kilka możliwości tworzenia narożników, które można wykorzystać, aby zapewnić konsumentowi większą wygodę zgodnie z jego potrzebami pisania, pisania i rysowania.

Samsung Galaxy Tab S7 FE w trybie pulpitu

  • Połączenia wideo bez obrazu i szumów

Dzięki najnowszej generacji procesorów Galaxy Tab S7 FE charakteryzuje się wysoką wydajnością, co przyczynia się do płynniejszego przeglądania, lepszego korzystania z aplikacji i narzędzi, a także lepszego doświadczenia wideorozmów, składających się z obrazu i dźwięku bez błędów i szumów .

  • Zobacz jedno okno na raz

W Galaxy Tab S7 FE można aktywować funkcję wielozadaniowości[1]. Stamtąd użytkownik może jednocześnie otwierać i uruchamiać do trzech aplikacji. W ten sposób możliwe jest oglądanie prezentacji w rozmowie wideo i jednoczesne otrzymywanie wiadomości e-mail i wymiana wiadomości.

  • Lepsze wrażenia z pisania

Dzięki zaokrąglonemu kształtowi i wydłużonej końcówce rysik S Pen dostarczany z Galaxy Tab S7 FE zapewnia pisanie i rysowanie podobne do tradycyjnego. Jego nowoczesny design ma na celu zapewnienie większej dokładności dla użytkownika, czy to w przypadku komentowania informacji, czy też tworzenia treści przez profesjonalistów zajmujących się projektowaniem i kreatywnymi, którzy nie rezygnują z wysokiej jakości i zdefiniowanych czcionek. S Pen oferuje również zwiększoną użyteczność w oprogramowaniu do produkcji artystycznej, takim jak Clip Studio Paint.[2] i tkaniny[3]który jest preinstalowany na Galaxy Tab S7 FE.

Proces ilustrowania za pomocą Galaxy Tab S7 FE i rysika S Pen

  • Łatwe komentowanie i rysowanie

Pisanie, pisanie i rysowanie stało się jeszcze łatwiejsze dzięki Samsung Notes. Narzędzie do adnotacji firmy Samsung ułatwia importowanie i dodawanie adnotacji do plików PDF, a także dostęp do starszych adnotacji i zarządzanie nimi. Galaxy Ecosystem umożliwia również wznawianie notatek uruchomionych na jednym urządzeniu na innym, co oznacza, że ​​możesz uruchamiać je na smartfonie Galaxy i kontynuować na Galaxy Tab S7 FE.

[1] Aplikacje obsługujące wiele okien to: Galeria, Kalkulator, Wiadomości, Samsung Notes i Wideo. Niektóre aplikacje z innych aplikacji mogą obsługiwać tę funkcję.

[2] Clip Studio Paint jest wstępnie załadowany na niektórych urządzeniach i jest szkicem na wybranych rynkach. Clip Studio Paint można pobrać ze sklepu Galaxy.

[3] Serwis Canva jest wstępnie zainstalowany na urządzeniu na wybranych rynkach. Serwis Canva Pro będzie dostępny dla użytkowników Galaxy Tab S7 FE w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego. Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego zostanie naliczona dodatkowa opłata za korzystanie z Canva Pro.

[*] Zaślepka na klawiaturę jest sprzedawana osobno.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.