Zwolnienie za kaucją lub areszt sądowy nadejdzie w maju | gra wideo

Bail or Jail oferuje asymetryczną rozgrywkę wieloosobową, w której gracze dzielą się na dwie strony – człowieka kontra potwora. Oparta na popularnej grze dla dzieci „Cops and Robbers” drużyna „ludzi” stara się uniknąć złapania przez potwora przez trzy minuty. Jeśli ludzie zostaną schwytani w wyznaczonym czasie, potwór wygrywa.

To punkt wyjścia dla nowego tytułu, który Konami ogłosił dzisiaj na Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Stream. Ta gra nosiła pierwotnie tytuł Obakeidoro! Gracze będą mogli wypróbować ją w darmowym demo 11 maja, przed pełną premierą gry na Steam w drugiej połowie 2022 roku.

Opracowany przez Free Style Inc. We współpracy z Konami Digital Entertainment Bail lub Jail, który zawiera różnorodne przerażające mapy z ekscytującymi kryjówkami, uroczymi ludzkimi postaciami i komicznymi potworami o różnych umiejętnościach, pozwalającymi na powtórkę po grze.

Gracze mogą tworzyć nowe strategie przy każdej próbie cieszenia się każdym scenariuszem. Dzięki łatwemu sterowaniu i zabawnym postaciom, Bail lub Jail są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Każdy może wskoczyć do tego dziwnego świata i cieszyć się tym, co ma do zaoferowania gra.

Kaucja lub Więzienie zaoferuje graczom pięć różnych trybów gry – trzy tryby online („Szybki mecz”, „Mecz znajomych” i „Dołącz do znajomego”) oraz dwa tryby offline („Pojedynczy gracz” i „Lokalny tryb wieloosobowy”).

Również w tej wersji program Bail lub Jail jest teraz kompatybilny z rozdzielczością 1080p i prędkością do 144 klatek na sekundę, co pozwala na płynniejszą rozgrywkę. Wreszcie, gracze będą mogli łączyć się z Discordem i wysyłać zaproszenia bezpośrednio do swoich znajomych za pośrednictwem gry. Wkrótce będą dostępne przyszłe aktualizacje dotyczące kaucji lub więzienia, w tym nowe mapy, tryby i postacie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.