Zwrócone trofea są ujawniane, wyłącznie na PS5

Powrót Czy to jest Nowa i ekskluzywna gra na PlayStation 5 O którym na pewno widziałem, rozmawialiśmy w tych częściach i będzie dostępny od przyszłego weekendu. to jest gra Horror z perspektywy trzeciej osoby Został zmieszany z gatunkiem strzelanek, aby tchnąć życie w akcję Wypełnione pierścieniami czasu.

Hoosmark, The Twórcy tej nowej gry I oni też są za to odpowiedzialni ResogunI Nix Machina s MatervalKlasyfikuj to jako Jak dotąd najbardziej ambitny projekt. I nie mniej, biorąc pod uwagę aspekt graficzny, a także złożoność, przez którą poruszają się jego wątki narracyjne, musieli włożyć w to wiele umiejętności.

Ale tym razem nie będziemy rozmawiać o niczym w Głębia o grzeTylko dlatego, że już wiemy Nagrody z powrotem na PS5Więc dzielimy się tym z Tobą. Jest to szczególnie przydatne dla graczy, którzy zawsze wychodzą po zakończeniu gry – lub gdy w nią grają Zdobądź wszystkie nagrody do poziomu Platinum.


Ewolucja popularnego kontrolera DualShock na PS5. Nowa DualSense to oficjalna konsola PS5 z dotykowym sprzężeniem zwrotnym i efektami dynamicznymi.

Wielokrotnie dziękuję Znamy je na stronie Exophase, Nie widzisz nic innego wchodzącego do sieci W zamian otrzymasz łącznie 31 trofeów. Konkretny, Liczenie platynyZobacz to tam 18 Brązowych NagródI 5 srebrnych nagród s 7 złotych nagród-Wszystko, co można uzyskać z samej gry.

Jak dotąd nic się nie zmieniło i Program odtwarzania ma nadal zostać wydany na PS5 30 kwietnia. Na początku tego miesiąca możemy Posłuchaj podglądu ścieżki dźwiękowej Returnal, napisanej przez Bobby’ego Krlicka (Midsmar).

Housemarque wyjaśnia, jak okresowa narracja Returnal jest ustawiona w nowym filmie

¿Zauważyłem, że nagrody wróciły do ​​kilku, wielu lub normalnej kwoty?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *