AMLO rano w syntezie (na żywo)

La mañanera de AMLO en síntesis (En vivo)


ranek żyć tutaj:

Poranek w syntezie:

  • Instytucje odpowiedzialne za zapewnienie pokoju w Guanajuato muszą zostać odnowione… Jasne jest, że nie ma dobrych wyników. Guanajuato jest jednym z najbardziej brutalnych stanów”, według AMLO w Pałacu Narodowym.
  • “Nie ma poprawy w Guanajuato, szczególnie w przypadku morderstw, a ‘prokurator’ w Guanajuato (w biurze) sprawuje urząd od 12 lat. Gdyby był dyrektorem firmy, już by nim kierowali , zwłaszcza jeśli była to delikatna kwestia, taka jak bezpieczeństwo publiczne ”: AMLO z poranku.
  • “Demokratyczny sposób na cofnięcie mandatu jest już w konstytucji… Jak zatem urzędnik zostanie zatrzymany przez 19 lat? Stworzyli wszystko, aby stworzyć bezkarność. Rząd nie może zostać porwany przez frakcje” zauważa AMLO w odniesieniu do Guanajuato i Biuro Prokuratora Generalnego.
  • „W Veracruz był taki prokurator (jak ten w Guanajuato). Zmieniło się FinanseKosztowały dużo, bo zostawili go w zbroi. Zmieniło się i nastąpił spadek liczby morderstw i porwań w stanie” – mówi AMLO in Pałac Narodowy.
  • Prezydent porównuje na wykresie wskaźnik przestępczości między Guanajuato (które wciąż jest na pierwszym miejscu) a Veracruz, gdzie nastąpił znaczny spadek „od czasu zmiany prokuratora”.

  • To godne szacunku zaproszenie dla rządu Guanajuato Więc to zostało załatwione. Interesy grupy nie mogą ucierpieć z powodu tej niepewności przemoc. Zmiany są konieczne – przekonuje AMLO w związku z pozostawaniem prokuratora generalnego na stanowisku od 19 lat.
  • “Ogólnie jurysdykcja powinna odejść. Są to inicjatywy, które wysłałem do Kongresu i zostały odrzucone … zaakceptowali tylko w moim przypadku, prezydenta. Proszę ich o zatwierdzenie aktu prawnego, aby można go było egzekwować i ścigać prezydenta jak każdy obywatel”. AMLO Rankiem.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *