Czterech prezydentów regionu uczestniczy w Forum „Iberoamerykański: demokracja i wolność w trudnych czasach”

Czterech prezydentów regionu uczestniczy w Forum „Iberoamerykański: demokracja i wolność w trudnych czasach”
Louis Lacalle Poe, Evan Duque, Guillermo Laso i Sebastian Pinera

prezydenci Urugwaju, Louis Lacalle Bo; Z Kolumbii, Evan Duque; z Ekwadoru, Guillermo Laso; A z Chile Sebastian Pinera; Uczestniczyć XIV Forum Atlantyckie „Ameryka iberyjska: demokracja i wolność w trudnych czasach”która odbywa się w Madrycie. Czterech przywódców, którzy interweniują przez Powiększenie, poza Sesja piąta: „Prezydencka analiza głównych wyzwań regionu”. Były prezydent Argentyny również demaskuje Mauricio Macri W panelu poświęconym populizmowi.

Imprezę otworzył burmistrz Madrytu, Jose Luis Martinez Almeidakto pyta”pomaga„Do krajów iberoamerykańskich, by skonfrontować się z polityką szefa hiszpańskiego rządu Pedro Sáncheza, o którym mówił”ograniczać wolnościA te rozmowy zprzestępcy”.

sygnał na żywo:

Dziś przepisy są arbitralnie zmieniane w Hiszpanii, aby zakończyć model współistnieniaInstytucje sądowe są zawłaszczane, o ile nie służą interesom rządu narodowego; Dziś w Hiszpanii priorytetem jest dialog z przestępcami, a demokraci myślący inaczej są stygmatyzowani” – powiedział podczas swojego wystąpienia.

Ponadto potwierdził, że w Hiszpanii ”Są regiony, w których mówienie drugim najczęściej używanym językiem na świecie jest postrzegane jako wyzwanie dla istniejącej władzy„I ostrzegł, że hiszpańska demokracja”Rezygnacja z pozostawania u władzy kosztem rządu„ponieważ to jest „jedyny cel” Sancheza.

Mamy wiceprezydenta i czterech ministrów mianowanych przez Podemos, z ideologicznym fundamentem, na którym budowane są totalitarne reżimy, a także z nacjonalistycznym wirusem.Wyraź następującą linijkę: Członek Rady Madrytu rozumie, że jest to częśćTen zły socjalizm” w którym „Oszukują obywateli, mówiąc ludziom wszystko”.

Kontynuował: „Musimy stawić czoła totalitaryzmom, widząc bardziej wartość obywateli niż arogancję ich przywódców”.

Prezydent Freedom International Mario Vargas Llosa przygląda się wystąpieniu burmistrza Madrytu José Luisa Martineza Almeidy na otwarciu XIV Forum Atlantyckiego "Ameryka iberyjska: demokracja i wolność w trudnych czasach" (Eduardo Parra – prasa europejska)
Prezydent Freedom International, Mario Vargas Llosa, odnotowuje interwencję burmistrza Madrytu, Jose Luisa Martineza Almeidy, na otwarciu XIV Forum Atlantyckiego „Ibero-Ameryka: Demokracja i wolność w trudnych czasach” (Eduardo Parra – Europe Press )

Hiszpania i Ameryka Łacińska

W odniesieniu do Ameryki Iberyjskiej wyjaśnił, że „Duży obszar z bogactwem kulturowym„Tak”Hiszpania, najstarszy kraj, dumnie będąc bramą„.Ze stolicy Hiszpanii można to oszacować”Jest rezydencją wybitnych Peruwiańczyków, takich jak Vargas Llosa, bojowników o wolność, takich jak Lopez, czy ludzi, którzy przyjeżdżają szukać możliwości w wyniku socjalizmu XXI wieku.”.

„Hiszpania jest po drugiej stronie Atlantyku, ale czujemy, że jesteśmy braćmi narodu, który zawsze może na nich liczyć w walce o wolność. Łączy nas język, kultura i wieki współpracy, które przełożyły się na wybitne zabytki solidarności”, potwierdził, dodając, że więzi łączące Hiszpanię z Ameryką Łacińską „tworzą poczucie wspólnoty”.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *