Elon Musk, właściciel Tesli i Twittera, boi się o swoje życie: oto dlaczego

Niektóre słowa wypowiedziane przez Elona Muska, właściciela takich firm jak Tesla i Twitter, przeszły Próżnia We wspomnianym portalu społecznościowym, w scenariuszu, w którym miliarder ujawnił, że obecnie boi się o życie swoje i swojej rodziny.

ostrzegł biznesmen we wspomnianym miejscu, który również wyjaśnił, że nie ma żadnych myśli samobójczych, chcąc wyjaśnić, że gdyby jego śmierć została ostatecznie zgłoszona w wyniku samobójstwa, byłaby to „fałszywa wiadomość”. Aby wyjaśnić jego śmierć:Jeśli się zabiję, to nie jest prawdziwe„, wskazany.

Musk ostrzega, że ​​jeśli kiedykolwiek zgłoszą, że zmarł w wyniku samobójstwa, będzie to fałszywa sprawa i że będą próbowali ukryć prawdziwe przyczyny jego śmierci. – zdjęcie: Getty Images/iStockphoto

Oświadczenia te zostały złożone przez biznesmena w sytuacji osobistej naznaczonej ostateczną decyzją podjętą przez mężczyznę, który wystąpił w ujawnieniu tak zwanych „plików na Twitterze”, serii wewnętrznych dokumentów firmowych, które niedawno uzyskał. . , który ujawnia sposób, w jaki obsługiwane były wewnętrzne decyzje sieci społecznościowej dotyczące podejmowania decyzji w zakresie moderacji treści i Cenzurowanie tematów, które mają pewien interes publiczny, ale było to nieodpowiednie dla niektórych sektorów.

W tym sensie i ze względu na delikatne kwestie związane z tym objawieniem miliarder stwierdził, że obawia się o swoje życie, a także o bezpieczeństwo niektórych członków swojej rodziny; Sytuacja wyjaśniła się w niedawnym wywiadzie udzielonym przez ojca biznesmena; Erol Musk, który ujawnił brytyjskiej gazecie słońcektóry bał się o życie synaChociaż jest na stałe otoczony przez około 100 pracowników ochrony.

W swoim oświadczeniu ojciec Muska ostrzegł, że jego syn jest „naiwny” w obliczu niebezpiecznych sytuacji, na które zaczął się narażać, zaznaczając, że: Ona „robi sobie wrogów”.

Elon Musk, nowy właściciel Twittera, projektuje strategie mające na celu zwiększenie dochodów swojej sieci społecznościowej.
Rodzina Muska obawia się o życie biznesmena i zauważa, że ​​odkąd kupił Twittera, narobił sobie nowych wrogów. – zdjęcie: Francja Agencja prasowa

Według międzynarodowych mediów, obawa Muska o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny skłoniła go ostatnio do wzmocnienia planu bezpieczeństwa i bezpieczeństwa rodziny, po tym jak poczuł, że Groźby pod jego adresem stały się bardziej delikatną sytuacją po tym, jak przejął Twittera.

Wśród ulepszeń bezpieczeństwa dla jego rodziny, według międzynarodowych mediów, Akbar wdrożył również technologię, aby chronić bezpieczeństwo domu swojego ojca, instalując zelektryfikowane ogrodzenia i systemy monitorowania 24 godziny na dobę.

Ujawnienie wspomnianych poufnych dokumentów dotyczących zarządzania szkoleniami w firmie zaczęło być odtajniane przez Muska na razie w grudniu, kiedy za pośrednictwem dziennikarza Taybi zmarłw wątku na portalu społecznościowym Twitter, spotkali się m.in. ze sprawą cenzury problem z komputerem syna Joe Bidena; Hunter, przed wyborami w 2020 roku.

W tym samym sensie dziennikarz był jednym z kanałów publikowania dokumentów niejawnych Barry’ego Weissa który w pogoni za tym dostarczył informacji o tym, jak portal społecznościowy uciszał tematy, a nawet ograniczał widoczność niektórych kont Częściowa cenzura nie była widoczna w opinii publicznej.

Wśród przypadków, o których wiadomo, że zostały ocenzurowane, niektórzy eksperci ostrzegają między innymi o skutkach, jakie kwarantanna może mieć na nieletnich.

Innym gorącym tematem w ujawnionych dokumentach na Twitterze, na który zwróciła uwagę, był sposób, w jaki sieć społecznościowa poradziła sobie z tym problemem Przejęcie KapitoluI Konto ówczesnego prezydenta USA Donalda Trumpa zostało zablokowane.

I tak, dzięki dziennikarzom takim jak Tibi, ujawniono serię „wykroczeń”, które pokazały, jak sieć społecznościowa starała się częściowo uciszyć Donalda Trumpa przed przejęciem stolicy w 2021 roku.

Podobnie Musk ujawnił, że portal społecznościowy przygotował listę „sugerowanych profili” dla FBI, federalnego biura wywiadu Stanów Zjednoczonych, w celu przeprowadzenia indywidualnych dochodzeń użytkowników.

Zdjęcie referencyjne dla eskorty
Musk ma system bezpieczeństwa obejmujący 100 strażników. – zdjęcie: Getty Images

W związku z tym ryzyko Muska wzrosło po ujawnieniu i wyjaśnieniu serii wewnętrznych manipulacji na platformie Doszło do manipulacji informacjami na korzyść niektórych segmentów politycznych w Stanach Zjednoczonych, zauważając, że „prawie każda teoria spiskowa, jaką ludzie mieli na temat Twittera, okazuje się być prawdziwa”.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.